Savaitės apžvalga: permainingas savaitgalis pažymėtas ir pergalėmis, ir parastais taškais

Sostinės „Baltijos futbolo akademijos“ (BFA) komandos trečiąjį rugsėjį savaitgalį pažymėjo ir įsimenančiomis pergalėmis, ir skaudžiomis pamokomis.

LFF I lyga

Antroje sezono pusėje reprezentacinė mūsų komanda toliau sunkiai skinasi kelią ir renka taškus. Po lygos rinktinių pertraukos grįžusios Pirmos lygos XXII ture vyr. trenerio Haroldo Šidlausko vadovaujama BFA (11 vieta, 24 taškai) 0:1 (0:1) antrą kartą šiame sezone nusileido Kauno BE1 NFA (5 vieta, 36 taškai). BFA įvartį praleido 15 min., kai kauniečių legionierius baudos smūgiu nuginklavo vartininką Danielį Bukelį. Tačiau vartų sargas savo komandą gelbėjo po kelių minučių, kai „ištraukė“ varžovų 11 m. baudinį. Nors BFA kūrė atakas, tačiau koją kišo jų realizacija. Penktadienį (09.22 d.) BFA vyks į Kėdainius, kur susitiks su „Nevėžiu“.

„Samsung Galaxy Watch“ Elitinė jaunių lyga (EJL)

Visą pirmą kėlinį po rezultatyviausio praėjusių metų U-15 puolėjo Žygimanto Jurevičiaus įvarčio 3 min. pirmavę Olesėjaus Čiobano BFA U-16 (5 vieta, 10 taškų) namuose visgi nusileido kol kas be pralaimėjimų žengiančiam Vilniaus „Žalgiris“ U-16 ekipai (2 vieta, 18 taškų), kurie iškovojo pergalę 1:3 (1:0).  Antrajame kėlinyje žalgiriečiai atsakė trimis tiksliais smūgiais ir išsivežė pergalę.

Jaunučių čempionatas

Be pralaimėjimų U-14 divizione žengianti Artūro Chatkevičiaus BFA U-14 (1 vieta, 18 taškų) net 8:0 (2:0) įveikė FK „Panevėžį-PRRSG“ (13 vieta, 3 taškai). Dubliu pasižymėjo Lukas Korvel, po įvartį pridėjo Deividas Miežis, Gabriel Sadovski, Maksimilian Solomon Ratovič, Damian Ivanov, Lukas Rickevičius ir Patryk Vegis.

Pergalę 4:0 (2:0) prieš FK „Panevėžį-PRRSG“ (5 vieta, 9 taškai) iškovojo ir Artūro Švaikevičiaus BFA U-13 (7 vieta, 8 taškai) ekipa, o varžovams į vartus smūgius pasiuntė Aronas Raščius, Adomas Vaitkus, Nazar Chernik ir Daniel Šadrin.

LVJUFA Pirma lyga

Jono Petrausko ir Sergejaus Rubizovo Visagino BFA U-18 (4 vieta, 6 taškai) toliau skina pergales. Sekmadienį atnaujintame ir atidarytame miesto stadione net 5:0 (3:0) įveikė Ukmergės „Vienybę“ ekipą (7 vieta. 2 taškai).  Įvarčius Visagino komandoje mušė Danil Pučka, Aronas Bucevičius, Kiril Anufrijenko, Martin Tuzik, Mantas Jakseboga.

Tuo metu Tado Švaikevičiaus BFA U-18  (5 vieta, 5 taškai) išvykoje nusileido lyderei „Jonavai“ (1 vieta, 7 taškai), kai vienintelis varžovų įvartis krito 60 min.

D. Karatašovo BFA U-15 B (2vieta, 10 taškų) susitiko su VFA „Geležiniu Vilku“ (1 vieta, 11 taškų). Intensyvios rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2 (2:0), nors pirmajame kėlinyje pirmavo po Jono Ratkevičiaus ir Dovydo Dunausko įvarčių. Varžovai antroje rungtynių dalyje atsakė dviem tiksliais smūgiais ir komandos stojo mušti 11 m. baudinių, kur 2:4 sėkmė šypsojosi varžovams.

Mažiau pasisekė Kirillo Mamontovo BFA Visagino U-15 0:4 (0:1) nusileido Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkams.

Arno Ananjevo BFA U-14 B (1 vieta, 12 taškų) 2:1 (1:0) įveikė Vilniaus „Atakos“ bendraamžius (5 vieta, 6 taškai), o pergalę nulėmė Adomo Malunavičiaus ir Tomo Žvikevičiaus įvarčiai.

Tuo metu A. Chatkevičiaus BFA U-14 C 1:4 (1:3) nusileido „Vilnius football academy“ futbolininkams, vienintelio įvarčio autorius – Modestas Kazlauskas.

A. Švaikevičiaus BFA U-13 B (2 vieta, 9 taškai) net 4:1 (3:0) įveikė „Talentų FA-Riterių B“ (5 vieta, 3 taškai), o įvarčių sąskaitą papildė Danielis Šadrinas, Dovydas Petronis, o Jaroslav Vitiukov įsirašė dublį.

Turnyrai

Trenerio Luko Laurinavičiaus 2015-2016 m.  komanda sėkmingai pasirodė „Daugavpils cup 2023“ turnyre.