Sportinės klasės

Siekiant jauniesiems futbolo talentams užtikrinti maksimaliai palankias sąlygas derinti sportą ir mokslus, BFA bendradarbiauja su “Fabijoniškių” gimnazija organizuojant sportines klases, kuriose mokosi ir kartu futbolo paslapčių mokomi gabiausi šalies futbolo talentai.

Vaikai gali nuolat turėti maksimaliai palankų treniruočių ir pamokų derinimo tvarkaraštį, taip pat individualias pamokas tiems, kam atskirose mokslo srityse reikalinga padirbėti papildomai.

Akademijos partneris “Fabijoniškių” gimnazija ir stiprus gimnazijos pedagogų kolektyvas užtikrina, jog mokslams sportinių klasių vaikams skiriamas itin didelis dėmesys.

Plačiau apie "Fabijoniškių" gimnaziją

Informacija apie naujai buriamas sportines klases

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos čia.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku