Vyrų komandos tikslai

  • BFA akademijos tikslas yra išugdyti aukšto sportinio meistriškumo futbolininkus, kurie sugebėtų tinkamai "įsilieti" į vyrų futbolą. Kad jaunieji futbolo talentai tinkamai integruotųsi į vyrų futbolą, jie turi įgyti reikiamos žaidybinės praktikos rungtyniaujant šalies klubinio futbolo vyrų čempionate. Būtent tuo tikslu BFA struktūroje ir yra suburta komanda, kurioje žaidžia ir praktinius žaidimo įgūdžius lavina gabiausi BFA akademijos 15-19 metų futbolininkai. Daugeliui jų ši komanda - pirmas rimtas žingsnis einant link profesionalaus žaidėjo karjeros.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos čia.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku