BFA Cup rėmėjai / sponsors

Vienas iš BFA veiklos tikslų yra nuolatinis siekis akademijos rėmėjams ir partneriams pasiūlyti abipusiai vertingą partnerystę ir atvirumo principais grįstą bendradarbiavimą.

Turime patrauklių pasiūlymų potencialiam investuotojui į šiuolaikinį futbolo verslą, taip pat nuolat plečiame savo partnerių rinkodaros ir pardavimų srityje ratą.

Atsisiųsti pasiūlymą dėl partnerystės rinkodaros srityje (.pdf)

Išbandykite mūsų bendruomenės partnerystę ir padidinkite savo įmonės ar prekės ženklo žinomumą, dar labiau išplėskite potencialių pirkėjų ratą ar sustiprinkite klientų lojalumą dėka partnerystės su gausia BFA bendruomene.

Vertiname savo rėmėjų ir partnerių bendradarbiavimą ir tariame nuoširdų ačiū už Jūsų pasitikėjimą!

Pagrindinis partneris

Vilniaus m. savivaldybė

Akademijos apranga

Nike Sportland

Akademijos automobilis

Škoda

Sporto marketingo paslaugos

Sports Marketing Baltic

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos čia.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku