Sėkmės istorijos

Baltijos futbolo akademija (BFA) buvo įkurta 2007 m. gruodžio 7 d. Jos įkūrėjai – žinomas šalyje futbolo treneris Ivan Švabovič, buvęs šalies rinktinės žaidėjas Igoris Morinas ir futbolo treneris Dmitrij Kartašov.

Šiandien pagal turimų narių skaičių BFA yra viena didžiausių futbolo ugdymų įstaigų šalyje – čia organizuojamus futbolo užsiėmimus lanko per septynis šimtus jaunųjų vilniečių.

Nepaisant kaip futbolo akademijai dar jauno amžiaus, BFA ir jos trenerių kolektyvas jau gali pasigirti pirmosiomis savo išugdytų profesionalių futbolininkų sėkmės istorijomis.

Akademijos trenerio I. Švabovič auklėtinis Arvydas Novikovas yra vienas iš dabartinės Lietuvos vyrų futbolo rinktinės lyderių, trenerio Dmitrij Kartašov buvę auklėtiniai Justas Lasickas ir Daniel Romanovskij taip pat jau pravėrė nacionalinės rinktinės duris ir yra vieni perspektyviausių jos narių.

  

Daug BFA akademijos auklėtinių šiandien žaidžia skirtingo amžiaus šalies jaunimo rinktinėse – galima vardinti jaunuosius futbolo talentus: A. Korsakas iš U21, D. Kodz, A. Dolžnikov, E. Lotužys ir D. Laleckas  iš šalies U19 rinktinės, kiti jaunieji talentai iš šalies jaunių rinktinių.

   

Akademija didžiuojasi ir savo suburta vaikų tėvų, sirgalių ir tikrų futbolo mylėtojų bendruomene. Prisijunkite prie BFA ir kurkime bendrą sėkmės istoriją kartu!