Registruokitės ir prisijunkite prie BFA!


Jau netrukus pradėsime komplektuoti komandas 2024-2025 m. sezonui! Naujame sezone turėsime DIDELIŲ naujienų!

Vilniaus „Baltijos futbolo akademija“ (BFA) – viena didžiausių ir pažangiausių futbolo akademijų šalyje, subūrusi didžiulę futbolo bendruomenę Vilniuje ir ugdanti 3-18 m. futbolininkus (-es). Profesionalūs treneriai, bene geriausios sąlygos žaisti futbolą, stovyklos, tarptautiniai turnyrai, sportinės klasės talentingiausiems vaikams, galimybė ateityje žaisti akademijos reprezentacinėje komandoje – prisijunkite ir išbandykite mūsų treniruotes nemokamai užpildę žemiau esančią registracijos formą.

Laukiame berniukų ir mergaičių nuo 3 iki 18 metų! Daugiau informacijos apie kainas, vietas - jau netrukus.

2024-2025 m. tvarkaraščius (netrukus bus pildomi) rasite šioje nuorodoje.

 

 

 

Registracija nemokamai BFA treniruotei Vilniuje

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

„Baltijos futbolo akademija“ (BFA) – tai profesionali, pilną futbolo piramidę turinti (nuo 3 m. iki 18 m.) į vaikų sportinį ugdymą orientuota profesionali akademija, kuri užtikrina ugdymą nuo darželio iki profesionalaus futbolo. Stengiamės suteikti pačias geriausias sąlygas vaikams: mažųjų futbolininkų tėvelių patogui pritaikome vakarinius, patogius laikus. Turime modernią bazę – BFA areną – kurioje galime sportuoti ištisus metus. Patyrę treneriai pasirūpins, kad Jūsų vaikas išmoktų ne tik futbolo paslapčių, bet ir jaustųsi saugus, patirtų kuo geresnių įspūdžių, mokėtų priimti sprendimus ir būti komandos dalimi. Dalyvavimas čempionatuose ir turnyrai Lietuvoje ir užsienyje, stovyklos, didžiulė bendruomenė ir renginiai – Jūsų vaikas bus ir užimtas, ir laimingas!

Vaikams, kurie svajoja apie profesionalų futbolą, suteikiame galimybes prisijungti prie sportinių klasių partnerio Vilniaus Fabijoniškių gimnazijoje, kurioje galime suteikti pačias geriausias mokytis ir treniruotis. Taip pat iš savo 16-18 m. auklėtinų esame subūrę reprezentacinę akademijos komandą, kuris dalyvauja Pirmoje lygoje (antras pagal pajėgumą šalyje vyrų čempionatas). Tikime, kad šioje komandoje atsiskleis ne vienas jaunas žaidėjas, kuris karjerą tęs A lygoje ar užsienyje. Išauginome ne vieną įv. amžiaus grupių rinktinės žaidėją, todėl žinome kaip vaikus paruošti profesionalo karjerai.

Treniruočių kaina priklauso nuo vaiko amžiaus ir nuo to, ar gaunate NVŠ krepšelį. 2024-2025 m. kainos bus paskelbtos netrukus. 

Visada pirmiausia galite išbandyti nemokamai registruodamiesi čia. Vėliau pasirašoma sutartis ir mokėjimai yra vykdomi per patogią tėveliams skirtą savitarną.

Vilniaus miesto savavivaldybė kiekvienam  vaikui, kuris lanko mokyklą, iš dalies kompensuoja neformalaus vaikų ugdymo paslaugas skirdama Neformaliojo vaikų ugdymo (NVŠ) krepšelį. Prognozuojama, jis sudarys vėl 20Eur/mėn. Jį galite panaudoti bet kuriai vienai neformaliojo ugdymo paslaugai, tarp kurių ir BFA futbolo treniruotėms. Jei esate NVŠ krepšelį panaudoję kitai neformaliojo ugdymo paslaugai, antrai panaudoti negalite. NVŠ krepšelio taip pat negauna darželinukai. Tam, kad NVŠ krepšelį galėtumėte skirti BFA, turėsite pasirašyti NVŠ sutartį.

Treniruotės Vilniuje vyksta keliuose filialuose. Karoliniškėse (D. Gerbutavičiaus g. 9) yra pagrindinė BFA būstinė  – moderni BFA arena po stogu, kuri šaltuoju metu laiku yra šildoma. Joje galime pasiūlyti bene geriausias sąlygas treniruotis. Kaip atrodo arena galite pamatyti čia.  Taip pat mūsų treniruotės vyksta „Sportimos“ manieže Viršuliškėse  (Ąžuolyno g. 5). Fabijoniškėse sportuojame Fabijoniškių gimnazijos stadione (Žadeikos g. 2,). Naujininkų filialas yra įsikūręs Juventos gimnazijoje (Telšių g. 2), Senamiesčio filialas įsikūręsA. Mickevičiaus licėjuje.

Treniruotės vyksta įvairiais laikais, kurie yra pritaikyti prie tėvelių. Jūsų vaiko treniruočių tvarkaraštį pateiks treneris, juos taip pat galėsite rasti ir čia (2023-2024 m. sezono tvakaraštis dar ruošiamas).

Kviečiame registruotis nemokamai bandomajai treniruotei šioje nuorodoje. Po registracijos su Jumis susisieks treneris ir suteiks visą reikiamą informaciją: apie treniruočių laikus, vietas ir kita. Jei Jums tiks ir patiks, tuomet su akademija reikės pasirašyti sutartį.

Jei vaikas dar neturi aprangos, aprenkite jį patogiais, judesių nevaržančiais drabužiais, kuriais rengiate vaiką į lauką. Būtina ir patogi avalynė, nepamirškite vandens buteliuko ar gertuvės.

Tai padaryti galite  el. parduotuvėje: www.bfavilnius.lt/el-parduotuve/vaikams/.


Turite klausimų? Susisiekite:
  • Visais klausimais kreipkitės: bfavilnius@gmail.com
  • Dėl trenerių, tvarkaraščių, visų sportinių klausimų: BFA sporto direktrius Ivan Švabovič +37068789032
  • Dėl mokėjimų, sutarčių, kitų administracinių klausimų: BFA direktorė Mažena Agnieška Stankevič +37060110193

Daugiau apie BFA:

Facebook Instagram