Technikos treniruotės

Technikos treniruotės

Individualios futbolo technikos treniruotės

Ši BFA akademijos paslauga - jau lankantiems futbolo treniruotes mūsų ar kitoje futbolo ugdymo įstaigoje. Treniruočių lankymo tikslas - pakelti sportinio meistriškumo lygį jaunajam futbolininkui dirbant individualiai su treneriu pagal kiekvienam futbolininkui individualiai paruoštą programą.

Vaikai skirtingai įsisavina tiek žinias, tiek įgūdžius. Vieni - greičiau, kiti lėčiau nei kiti išmoksta ir įgunda teisingai stabdyti, varytis kamuolį. Tai lemia tiek vaiko fiziniai gebėjimai, tiek jo motyvacija, atkaklumas, įgimti gebėjimai...

Ilgainiui tos pačios vaikų grupės lankančių futbolo užsiėmimus vaikų gebėjimai pasidaro skirtingi. Treneriai, įgyvendindami futbolo ugdymo programą, orientuojasi į grupės daugumos ir labiau pažengusiųjų lygį. Tad, jei vaiko gebėjimai, kalbant apie jo meistriškumo lygį, kokiu tai futbolininko technikos aspektu yra išvystyti mažiau, būtina kuo greičiau tą trūkumą pašalinti, nes dirbant grupėje tą padaryti gerokai sunkiau, nei dirbant individualiai su treneriu. Individualios treniruotės labiau pažengusiems vaikams padeda dar sparčiau tobulėti ir dar stipriau lavinti futbolo technikos įgūdžius.

Žinomiausios pasaulyje futbolo akademijos, pavyzdžiui, olandų Amsterdamo "Ajax" klubo savo ugdymo programoje, pavyzdžiui, 12-14 m. amžiaus vaikui rekomenduoja 3-4 savaitines bendras ir 1 asmeninę treniruotę. Tai yra, santykis 3/1 arba 4/1 grupinės ir individualios treniruotės laikomas idealiu, siekiant maksimalaus jaunojo futbolininko tobulėjimo.

Vaikui, norinčiam patobulinti savo kaip futbolininko įgūdžius dėka individualių užsiėmimų, pirmo užsiėmimo metu yra atliekamas praktinis testavimas. Tokiu būdu, treneris nustato vaiko problematiką, yra aptariama, kokius gebėjimus ir aspektus reiktų tobulinti. Šiam tikslui pasiekti yra sudaroma individuali programa, kuri yra įgyvendinama individualių užsiėmimų ciklo metu.

Paskutinio užsiėmimo metu yra atliekamas pakartotinas identiškų savybių ir gebėjimų testavimas, nustatoma vaiko pažanga, pateikiamos tolesnės rekomendacijos.

Užsiėmimus veda kvalifikuoti BFA akademijos treneriai. Užsiėmimai vyksta grupėse, kuriose yra iki 6 panašaus amžiaus vaikų. Pagrindinis akcentas šių užsiėmimų metu yra skiriamas individualiai kiekvieno jaunojo futbolo žaidėjo esamų futbolo technikos gebėjimų problematikai gerinti ir naujų gebėjimų ugdymui: kamuolio vedimo, stabdymo, perdavimo, spyrio technikos, klaidinamųjų ar gynybinių judesių arsenalui plėsti ir pan.

Rekomenduojamas individualių futbolo technikos treniruočių ciklas - 10 treniruočių.

Visiems BFA akademijos nariams, nepriklausomai nuo jų gebėjimų lygio, pirminį ir testinį testavimą atliekame nemokamai. Kitų akademijų ar mokyklų nariams testavimas yra mokama paslauga.

Registruotis individualioms futbolo technikos treniruotėms galite čia.

Išsamesnė informacija teikiama telefonu (8) 687 890 32.

Spartaus tobulėjimo ir atkaklaus darbo siekiant futbolo aukštumų!