BFA Cup 2020 teams

BFA Cup 2020 teams

Jan 31 - Feb 2 | dob 2009 A
1
TFA Mėlyni
2
TFA Geltoni
3
BFA Mėlyni
4
BFA Balti
5
FC NIKA-05 IVANO-FRANKIVSK білі
6
FC NIKA-05 IVANO-FRANKIVSK червоні
7
UKS RONA 03 Ełk
8
Rigas Futbola skola
9
FM Ataka
10
FK Margiris
11
FA Geležinis Vilkas
12
FM Ateitis
13
FK Granitas
14
JDFS Alberts Riga
Jan 31 - Feb 2 | dob 2011 A
1
FK Dinamo-2 Minsk
2
FK Dinamo Minsk
3
FK Smena-2 Minsk
4
FK Smena Minsk
5
FK Minsk-2
6
FK Minsk
7
FK Rotalis
8
Daugavpils
9
Liepājas FS
10
Rigas Futbola skola
11
FM Ateitis
12
FK Granitas
13
FK Tukums 2000 / TSS
14
JDFS Alberts Riga
15
Talentų FA
16
BFA
Feb 1 - Feb 2 | dob 2013 A
1
VFM Fortūna
2
FK Minsk
3
FA Žalgirietis
4
FK Margiris
5
FA Geležinis Vilkas
6
FM Ateitis
7
FK Granitas
8
Talentų FA
9
BFA
Feb 7-9 | dob 2008 A
1
FM Fortūna Kaunas
2
FK Dnepr Mogilev
3
Nõmme United
4
ANFA
5
FA Žalgirietis
6
ДЮСШ-3 Пинск
7
FC Dynamo Brest
8
FA Geležinis Vilkas
9
FM Ateitis
10
FK Granitas
11
JDFS Alberts Riga
12
Talentų FA
13
BFA
Feb 7-9 | dob 2010 A
1
FM Klaipėda
2
Carnikava
3
FM Fortūna Kaunas
4
Jūrmalas Sporta Skola
5
VFM Fortūna
6
FK Dinamo Minsk
7
Nõmme United
8
Daugavpils
9
FA Žalgirietis
10
FM Audra
11
ДЮСШ-3 Пинск
12
FC NIKA-05 IVANO-FRANKIVSK
13
FK Margiris
14
FM Ateitis Balti
15
FM Ateitis Raudoni
16
FK Granitas
17
JDFS Alberts Riga
18
Talentų FA
19
BFA
Feb 8-9 | dob 2012 A
1
BFA B
2
VFM Fortūna
3
FM Žaibas
4
ФК Минск
5
FK Margiris
6
FM Ateitis
7
FK Granitas
8
BFA
Feb 14-16 | dob 2007 A
1
Pärnu JK Vaprus
2
Tallina JK Kalev
3
Rakvere JK Tarvas
4
FA Panevėžys
5
SM Tauras-Kauno Žalgiris
6
FA Žalgirietis
7
Liepājas FS
8
Rigas Futbola skola
9
RCOR Energetik-BGU Minsk
10
ФК Минск
11
FA Geležinis Vilkas
12
FM Ateitis
13
SK Super Nova
14
FK Granitas
15
FK Tukums 2000 / TSS
16
JDFS Alberts Riga
17
BFA
Feb 21-23 | dob 2006/2007 B-C
1
FA Žalgirietis 2007
2
FM Fortūna Kaunas
3
FM Žaibas
4
FC Olymp Tallin
5
BFA C
6
BFA B
Feb 21-23 | dob 2009 B-C
1
FM Nikė
2
FC Olymp Tallin
3
BFA C
4
BFA B
Feb 21-23 | dob 2011 B-C
1
BFSO Dinamo-2 Minsk
2
BFSO Dinamo Minsk
3
FC Olymp Tallin
4
BFA C
5
BFA B
Feb 22-23 | dob 2013
1
FA Žalgirietis Žali
2
FA Žalgirietis Balti
3
FM Žaibas
4
BFA C
5
BFA B
6
FM Ateitis Balti
7
FM Ateitis Raudoni
Feb 28 - Mar 1 | dob 2008 B-C
1
BFA C
2
BFA B
Feb 28 - Mar 1 | dob 2010 B-C
1
BFA C
2
BFA B
3
FM Ateitis Balti
4
FM Ateitis Raudoni
Feb 28 - Mar 1 | dob 2012 B-C
1
BFA C
2
BFA B
3
FM Ateitis
Feb 29 - Mar 1 | dob 2014
1
FA Žalgirietis
2
BFA C
3
BFA B
4
FM Ateitis Balti
5
FM Ateitis Raudoni
Mar 6-8 | dob 2006 A
1
FM Baltai-2 Klaipėda
2
FM Baltai Klaipėda
3
FK Dinamo Minsk
4
Academ FC
5
Tallina JK Kalev
6
FC Džiugas
7
FA Žalgirietis
8
Rigas Futbola skola
9
RCOR Energetik-BGU Minsk
10
ФК Неман Гродно
11
FM Ateitis
12
FK Tukums 2000 / TSS
13
JDFS Alberts Riga
14
Talentų FA
15
FK Garliava
16
BFA
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos čia.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku