BFA Cup 2020 teams

BFA Cup 2020 teams

1
FM Ateitis-2
2
FK Granitas-2
3
TFA Mėlyni
4
TFA Geltoni
5
BFA Mėlyni
6
BFA Balti
7
FC NIKA-05 IVANO-FRANKIVSK білі
8
FC NIKA-05 IVANO-FRANKIVSK червоні
9
UKS RONA 03 Ełk
10
Rigas Futbola skola
11
FM Ataka
12
FK Margiris
13
FA Geležinis Vilkas
14
FM Ateitis
15
FK Granitas
16
JDFS Alberts Riga
1
FK Dinamo-2 Minsk
2
FK Dinamo Minsk
3
FK Smena-2 Minsk
4
FK Smena Minsk
5
FK Minsk-2
6
FK Minsk
7
FK Rotalis
8
Daugavpils
9
Rigas Futbola skola
10
FM Ateitis
11
FK Granitas
12
FK Tukums 2000 / TSS
13
JDFS Alberts Riga
14
Talentų FA
15
BFA
1
BFA B
2
VFM Fortūna
3
FK Minsk
4
FA Žalgirietis
5
FK Margiris
6
FA Geležinis Vilkas
7
FM Ateitis
8
FK Granitas
9
Talentų FA
10
BFA
1
BFA 2009
2
Nõmme United
3
ANFA
4
FA Žalgirietis
5
ДЮСШ-3 Пинск
6
FC Dynamo Brest
7
FA Geležinis Vilkas
8
FM Ateitis
9
FK Granitas
10
JDFS Alberts Riga
11
Talentų FA
12
BFA
1
FM Klaipėda
2
BFA B
3
Carnikava
4
FM Fortūna Kaunas
5
Jūrmalas Sporta Skola
6
VFM Fortūna
7
Nõmme United
8
Daugavpils
9
FA Žalgirietis
10
FM Audra
11
ДЮСШ-3 Пинск
12
FC NIKA-05 IVANO-FRANKIVSK
13
FK Margiris
14
FM Ateitis Balti
15
FM Ateitis Raudoni
16
FK Granitas
17
JDFS Alberts Riga
18
Talentų FA
19
FK Garliava
20
BFA
1
Baltika Kaliningrad
2
BFA B
3
VFM Fortūna
4
FK Rotalis
5
FM Žaibas
6
ФК Минск
7
FK Margiris
8
FM Ateitis
9
FK Granitas
10
BFA
1
Pärnu JK Vaprus
2
Tallina JK Kalev
3
Rakvere JK Tarvas
4
FA Panevėžys
5
SM Tauras-Kauno Žalgiris
6
FA Žalgirietis
7
Liepājas FS
8
Rigas Futbola skola
9
RCOR Energetik-BGU Minsk
10
FA Geležinis Vilkas
11
FM Ateitis
12
SK Super Nova
13
FK Granitas
14
FK Tukums 2000 / TSS
15
JDFS Alberts Riga
16
BFA
Feb 21-23 | dob 2006/2007 B-C
1
VFM B
2
FC Vitebsk
3
BFA Blue 2007
4
BFA White 2007
5
FA Žalgirietis 2007
6
FM Fortūna Kaunas
7
TFA Mėlyni
8
TFA Geltoni
9
FC Olymp Tallin
10
BFA C
11
BFA B
12
FM Ateitis
Feb 21-23 | dob 2009 B-C
1
FK Margiris C
2
FM Nikė
3
TFA Mėlyni
4
TFA Geltoni
5
BFA Mėlyni
6
BFA Balti
7
ANFA
8
TFA
9
FM Žaibas
10
FC Olymp Tallin
11
BFA C
12
BFA B
Feb 21-23 | dob 2011 B-C
1
FK Rabona
2
BFSO Dinamo-2 Minsk
3
BFSO Dinamo Minsk
4
TFA
5
FM Audra
6
FC Olymp Tallin
7
BFA C
8
BFA B
9
FM Ateitis
10
FK Granitas
Feb 22-23 | dob 2013
1
FM Vilniaus Vytis
2
FA Žalgirietis Žali
3
FA Žalgirietis Balti
4
FM Žaibas
5
BFA B
6
FA Geležinis Vilkas
7
FM Ateitis Balti
8
FM Ateitis Raudoni
Feb 28 - Mar 1 | dob 2008 B-C
1
ANFA B
2
FK Ketera
3
FK Meteor Minsk
4
TFA Mėlyni
5
TFA Geltoni
6
BFA Mėlyni
7
ANFA
8
FA Žalgirietis
9
BFA C
10
BFA B
11
FA Geležinis Vilkas
12
FM Ateitis
Feb 28 - Mar 1 | dob 2010 B-C
1
FK Ketera
2
FC Junior-2 Minsk
3
FC Junior Minsk
4
MFA Bitės
5
FK Dinamo Minsk
6
BFA Mėlyni
7
BFA Balti
8
FA Žalgirietis
9
FM Ateitis Balti
10
FM Ateitis Raudoni
11
FK Granitas
Feb 28 - Mar 1 | dob 2012 B-C
1
BFA Vilkai
2
BFA Ereliai
3
BFA Liūtai
4
FM Ateitis C
5
MFA Bitės
6
BFSO Dinamo-2 Minsk
7
BFSO Dinamo Minsk
8
FK Minsk-2
9
FK Minsk
10
FK Granitas
Feb 29 - Mar 1 | dob 2014
1
VFM Fortūna B
2
BFA Tigrai
3
BFA Liūtai
4
FK Dinamo-2 Minsk
5
VFM Fortūna
6
FK Dinamo Minsk
7
FA Žalgirietis
8
FM Ateitis Balti
9
FM Ateitis Raudoni
10
FM Ateitis
1
BFA 2007
2
VFM
3
BFA B
4
FM Baltai-2 Klaipėda
5
FM Baltai Klaipėda
6
Academ FC
7
Tallina JK Kalev
8
FC Džiugas
9
FA Žalgirietis
10
RCOR Energetik-BGU Minsk
11
FM Ateitis
12
FK Tukums 2000 / TSS
13
JDFS Alberts Riga
14
Talentų FA
15
FK Garliava
16
BFA
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos čia.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku