Vizija, misija, vertybės

Vizija

Gausią futbolo bendruomenę subūrusi viena pažangiausių futbolo akademijų Baltijos šalių regione, nuolat išugdanti aukšto sportinio meistriškumo futbolininkus, gebančius rungtyniauti pajėgiuose Lietuvos ir užsienio klubuose, taip pat šalies jaunimo ir suaugusiųjų rinktinėse.

Misija

Apjungiant visos akademijos bendruomenės pastangas treniruoti, lavinti ir visapusiškai ugdyti jaunuosius futbolo talentus, siekiant profesionaliai juos paruošti sportinės karjeros ir gyvenimo iššūkiams.

Vertybės

  • Pagarba. Kiekvienas akademijos bendruomenės narys - futbolininkas, treneris, administracijos darbuotojas, nario tėvas privalo besąlygiškai visur ir visada demonstruoti pagarbą sau, komandos draugui, treneriams, varžovams, teisėjams ir futbolo vertybėms.
  • Tikslo siekimas. Dirbame tam, jog kiekvienam savo bendruomenės nariui padėtume pasiekti individualius tikslus ir svajones: tapti profesionaliu futbolininku, įgyti tam tikrus įgūdžius ar gebėjimus, užaugti pagarbos vertu šalies piliečiu. Nuolatinis tikslo siekimas yra svarbi motyvacija ir kartu įsipareigojimas sau ir komandos nariams.
  • Kompetencija. Tik kompetetingi savo srities profesionalai gali padėti pasiekti aukštų rezultatų sporte. Tik kompetetingi specialistai gali įgyvendinti akademijos keliamus tikslus. Tik kompetetingai paruoštas žaidėjas galės rungtyniauti aukšto lygio klube.
  • Bendruomeniškumas. Futbolas - komandinis žaidimas. Tik susitelkę į vieną kumštį, tik apjungę visų bendruomenės narių pastangas padėsime mūsų akademijos talentams pasiekti sportinių aukštumų.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos čia.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku