Ugdymo programa

Viena didžiausių šalyje futbolo akademijų Baltijos Futbolo Akademija viena pirmųjų Vilniuje futbolo ugdymo įstaigų savo veikloje pradėjo naudoti platformą “Stat4Sport” ir šios platformos siūlomą metodologiją “Auri-Dohm”, prie kurios sukūrimo yra svariai prisidėjęs ir buvęs šalies rinktinės futbolininkas Aurelijus Skarbalius.

Pagal ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį tarp “Stat4Sport” atstovų Lietuvoje ir BFA, akademija savo ugdymo veikloje nuo 2018 m. spalio mėn. naudos “Stat4Sport” ugdymo proceso valdymo platformą ir “Auri-Dohm” metodologiją kaip pagrindinius treniruočių proceso organizavimo įrankius.

Atsisiųsti programos aprašymą (.pdf)

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos čia.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku