Bėgimo technikos treniruotės

Bėgimo technikos treniruotės

Pristatome BFA partnerio judesio analizės laboratorijos "4active" siūlomas futbolininko fizinis parengimo ir efektyvios bėgimo technikos treniruotes. BFA partneris „4active“ judesio analizės laboratorija ir sporto klubas organizuoja profesionalias mini grupių treniruotes, kuriose:
  • Pagal skirtingo amžiaus grupių (9-11, 12-14 ir 15-18 m.) poreikius parengtose programose kūnas treniruojamas futbolo judesiams;
  • Skirtingos treniruočių programos paremtos jaunųjų sportininkų brendimo laikotarpiu, todėl skirtingai parinkti koordinacijos, logikos, fizinio stiprinimo ir lankstumo pratimai;
  • Treniruojama efektyvaus ir saugaus bėgimo technikos su pagrindiniu akcentu - traumų prevencija. Antrinis tikslas – greičio ugdymas su tinkama laikysena. Trečias tikslas – energiją tausojantis judesys, optimaliai išnaudojant natūralius raumenų judesius;
  • Visos treniruotės filmuojamos ir video naudojami individualiam technikos ir programų tobulinimui;
  • Pirmos treniruotės metu ir kas penktą kitą treniruotę daromi kontroliniai testai, kurie pateikiami ir sportininkui, ir tėveliams.
Atskirai pagal individualius pageidavimus individualiai ir profesionaliai atliekamas kompiuterinis judesio analizės tyrimo testas, kuriame visapusiškai išnagrinėjamas judėjimas ir nustatomi konkretūs raumenų, raiščių ir sausgyslių disbalansai, pertempimai ir smulkiai išnagrinėjama bėgimo technika. Parenkami tinkamiausi treniruočių pratimai ir individualiai parenkama tinkamiausia raumenims avalynė. Apie Judesio analizę ir sveiko bėgimo technikos treniruotes informacijos rasite: Registruotis į mini grupių (iki 6 asmenų grupėje) treniruotes galite "4active" sporto klubo registracijos puslapyje (treniruotėms pasirinkite adresą „Grupinės treniruotės Švitrigailos 40b“, Vilnius): Išskirtinis partnerio pasiūlymas! BFA akademijos nariams visoms paslaugos suteikiama 33% nuolaidą, kuria galite pasinaudoti įvedę nuolaidos kodą, kurį gausite iš savo trenerio arba pateikę BFA nario kortelę tiesiai "4active" treneriui.
  • Į asmenines (1 asmens) treniruotes galite registruotis čia.
  • Į judesio analizės tyrimą galite registruotis čia.

Fizinio parengimo ir efektyvaus bėgimo treniruotės prasideda rugsėjo 17 d. Ir vyksta pirmadieniais ir trečiadieniais "4active" sporto salėje Švitrigailos g. 40b. Treniruotės vyks iki 2019 m. birželio 15 d.

Būtina registracija internetu būtina dėl riboto galimo grupės narių skaičiaus. Grupė galima tik iki 6 žmonių savo amžiaus kategorijoje. Atšaukti savo dalyvavimą treniruotėje galima likus 6 valandoms iki treniruotės. Jeigu grupė jau pilna, galima užsiregistruoti į laukimo sąrašą, ir jeigu kažkas atšaukia savo dalyvavimą, gausite automatinį elektroninį laišką, patvirtinantį, jog jūs esate laukiami treniruotėje.

Racionalu įsigyti pigesnį 10 treniruočių abonementą, kurio kaina 140 EUR., (BFA nariai turi 50 EUR. nuolaidą - BFA nariams abonementas kainuos 90 EUR., nuolaidos kodas pas savo trenerį), spauskite čia.

Dėl išsamesnės informacijos visada galite skambinti Vilmantui Aušrai: +370 698 24263 arba tiesiogiai rašykite vilmantas@4active.lt.

Efektyvių treniruočių, kurios padės siekiant futbolo aukštumų!