Prasidėjo BFA 2022-2023 m. sezono naujokų priėmimas!

 

 

 

 

15-ąjį gimtadienį šiemet švenčianti „Baltijos futbolo akademija“ (BFA) pradeda  2022-2023 m. sezoną ir laukia berniukų ir mergaičių nuo 3 m.!

„Baltijos futbolo akademija“ (BFA) – gausią futbolo bendruomenę subūrusi sertifikuota ir viena pažangiausių futbolo akademijų Baltijos šalių regione, pagal Belgijos „RSC Anderlecht“ akademijos jaunimo ugdymo sistemą ugdanti 3-18 m. aukšto sportinio meistriškumo šalies, užsienio klubų ir nacionalinių rinktinių futbolininkus (-es).

Kodėl verta lankyti BFA?

Suteiksime ne tik smagias, įdomias treniruotes, bet ir bene geriausias ugdymo sąlygas pagal moderniausius ugdymo metodus, treniruočių stovyklas ir turnyrus, kuriuose vaikai semsis patirties. Turime pilną futbolo piramidę, todėl vaikas futbolą galės žaisti iki pat 18 m.

Kviečiame registruotis nemokamai bandomajai treniruotei šioje nuorodoje.

Po registracijos su Jumis susisieks treneris ir suteiks visą reikiamą informaciją: apie treniruočių laikus, kainas, vietas ir kita.

Dažniausiai užduodami klausimai:

  • Kur ir kada vyksta treniruotės Vilniuje?

Treniruotės Vilniuje vyksta keliuose filialuose. Karoliniškėse (D. Gerbutavičiaus g. 9) yra pagrindinė BFA būstinė  – moderni BFA arena po stogu, kuri šaltuoju metu laiku yra šildoma. Joje galime pasiūlyti bene geriausias sąlygas treniruotis. Kaip atrodo arena galite pamatyti čia.  Taip pat mūsų treniruotės vyksta „Sportimos“ manieže Viršuliškėse  (Ąžuolyno g. 5). Fabijoniškėse sportuojame Fabijoniškių gimnazijos stadione (Žadeikos g. 2,). Naujininkų filialas yra įsikūręs Juventos gimnazijoje (Telšių g. 2). Naujiena – turime naują filialą Senamiestyje (A. Mickevičiaus licėjuje), į kurį renkama nauja grupė.

Treniruotės vyksta įvairiais laikais, kurie yra pritaikyti prie tėvelių. Jūsų vaiko treniruočių tvarkaraštį pateiks treneris, juos taip pat galėsite rasti ir čia.

  • Kokią kainą reikės mokėti už treniruotes?

Treniruočių kaina priklauso nuo vaiko amžiaus ir nuo to, ar gaunate NVŠ krepšelį. 2022-2023 m. kainos:

  • 2010 m. ir vyresniems vaikams mėnesio treniruočių kaina yra 100 Eur/mėn., iš kurių 20 Eur galite kompensuoti iš savivaldybės skiriamo NVŠ krepšelio. Į kainą įeina: 3-4 treniruotės per savaitę, kelionės į LFF organizuojamus čempionatus. Taip pat gausite mūsų partnerių nuolaidas (NIKE, sporto klubo GOODLIFE specialų pasiūlymą vaikams ir kt.).
  • nuo 2011 m. iki 2015 m. (imtinai) 90 Eur iš kurių 20 Eur galite kompensuoti iš savivaldybės skiriamo NVŠ krepšelio. Į kainą įeina: 3-4 treniruotės per savaitę.
  • BFA KIDS (darželinukams) kaina yra  70 Eur/mėn. (3 treneruotės per savaitę, darželinukams NVŠ krepšelis nėra taikomas).

Visada pirmiausia galite išbandyti nemokamai registruodamiesi čia. Vėliau pasirašoma sutartis ir mokėjimai yra vykdomi per patogią tėveliams skirtą savitarną.

  • Ką daryti, jei noriu pradėti lankyti treniruotes?

Kviečiame registruotis nemokamai bandomajai treniruotei šioje nuorodoje. Po registracijos su Jumis susisieks treneris ir suteiks visą reikiamą informaciją: apie treniruočių laikus, vietas ir kita. Jei Jums tiks ir patiks, tuomet su akademija reikės pasirašyti sutartį.

  • Ką atsinešti į treniruotes?

Jei vaikas dar neturi aprangos, aprenkite jį patogiais, judesių nevaržančiais drabužiais, kuriais rengiate vaiką į lauką. Būtina ir patogi avalynė, nepamirškite vandens buteliuko ar gertuvės.

  • Kur užsisakyti aprangas?

Aprangą įsigyti galite mūsų el. parduotuvėje: www.bfavilnius.lt/el-parduotuve/vaikams/. Pasirašius sutartį, taikoma 50 proc. nuolaida.

  • Turite daugiau klausimų?

Kreipkitės el. paštu bfavilnius@gmail.com.