BFA vartininkas E. Černiavskis „Galime pateikti staigmenų“

„Baltijos futbolo akademijos“ (BFA) reprezentacinės komandos vartininkų grandį prieš sezono pradžią sustiprino buvęs Vilniaus „Vyčio“ vartų sargas Ernestas Černiavskis. 20-etis žaidėjas neabejoja, kad su jauna BFA komanda Pirmoje lygoje gali pateikti staigmenų.

Vartininkų trenerio Pavelo Leuso teigimu, komandoje nėra pagrindinio vartininko – tiek pernai daugiausiai minučių gavęs Dominykas Valeckas, tiek patobulėjęs Danielis Bukelis, tiek naujokas E. Černiavskis turės kovoti dėl savo vietos. Tačiau konkurencija ekipos naujoko negąsdina.

„Labai gerai, kad turime sveiką konkurenciją, dėl kurios galime tobulėti kasdien. Visi trys turėsime kiekvieną kartą įrodyti savo vertę ir treneris rinkis tuo metu stabiliausią žaidimą demonstruojantį futbolininką. Dėl to nesijaudinu, ruošiuosi sunkiai dirbti treniruotėse. Šiame sezone norėčiau kuo daugiau prisidėti prie komandos rezultatų, kad pasiektume kuo aukštesnę vietą“, – sakė E. Černiavskis.

Jaunas vartininkas atvyko iš kito sostinės klubo.

„Pradėjau žaisti Vilniaus „Granite“, kuriame tuo metu buvo dabartinis BFA treneris Andžėjus Falčikas. Paskui perėjau į Vilniaus futbolo mokyklą, tuomet sulaukiau trenerio Algimanto Liubinsko kvietimo prisijungti prie „Vyčio“. Iki klubo veiklos sustabdymo šioje komandoje praleidau dvejus metus. Atvykęs į BFA nesijaučiau naujoku: pažinojau trenerį, beveik visus žaidėjus. Tiesa, su P. Leusu dirbti anksčiau neteko. Su kiekvienu nauju treneriu įgauni naują patirtį ir naują požiūrį į futbolą“, – pasakojo BFA vartų sargas.

Pirmajame ture, nepaisant gero žaidimo, du įvarčius pirmojo kėlinio gale praleidusi BFA nerealizavo savo šansų ir nusileido Mažeikių „Atmosferai“ 0:2 (0:2). Antradienį BFA priims taip pat taškų neturintį „Kauno Žalgirį B“, kurį įveikė kontroliniame susitikime.

„Iki pirmo įvarčio žaidėme solidžiai, bet po jo tarsi pasimetėme. Tuomet kiekvienas norėjo kažką įrodyti ir taip praleidome antrąjį. Po pertraukos grįžome motyvuoti, žaidėme labai gerai, bet nerealizavome nė vienos progos. „Kauno Žalgiris B“ – panašaus pajėgumo komanda, taip pat ambicingi, juos bet kada gali sustiprinti žaidėjais iš pagrindinės komandos. Tačiau, manau, reikia žiūrėti tik į save ir stengtis parodyti geriausią žaidimą. Apie pergalę galvojame prieš kiekvienerias rungtynes, šį kartą niekas nesikeičia“, – prieš rungtynes kalbėjo E. Černiavskis.

Pirmos lygos antrą turo tiesioginę transliaciją tarp BFA ir „Kauno Žalgirio B“ kovo 30 d. nuo 20.15 val. galite stebėti BFA „Facebook“ paskyroje.