BFA saugas G. Puzas: „Sieksime atsitiesti“

Po nutrauktos laimėtų rungtynių serijos ir skaudaus pralaimėjimo Vilniaus „Baltijos futbolo akademijos“ (BFA) ekipa ruošiasi artėjančiam Pirmos lygos sostinės derbiui su „Riterių B“ komanda. BFA jaunasis saugas Džonis Gabrielius Puzas sako, kad komandai motyvacijos įrodyti sau ir kitiems, kad gali žaisti geriau tiktai netrūks.

Plieskiant birželio kaitrai, Pirmos lygos XI ture BFA išvykoje net 0:4 (0:3) nusileido Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkams, kurie išnaudojo visas savo susikurtas progas, o jų puolėjas Andrius Brokas pasižymėjo „hat-trick‘u“.

„Tą dieną Kazlų Rūdoje daug kas nepavyko, bet vis tiek rezultatas neturėjo būti toks, koks yra. Kūrėme progas ir jų turėjome nemažai. Tačiau varžovai išnaudojo savo progas, o mes – ne. Labai daug klydome gynyboje pirmajame kėlinyje ir tai mums kainavo net tris įvarčius. Bandėme atsitiesti, turėjome tikrai daug progų, bet to neužteko, nes nesugebėjome įmušti“, – praėjusį turą analizavo G. Puzas.

Antrą sezoną Pirmoje žaidžiantis 17-etis futbolininkas sako, kad artėjančiame ture motyvacijos XII ture su sostinės „Riteriai B“ (13 vieta, 4 taškai) ekipai netrūks. Jos turėtų netrūkti ir „Riterių“ antrajai ekipai, kuri per penkerias rungtynes neiškovojo nė vieno taško. Paskutiniame ture būsimi BFA varžovai Plungėje 0:2 (0:1) nusileido vietos „Babrungo“ komandai.

„Turėsime dar didesnę motyvaciją laimėti ir įrodyti sau bei gerbėjams, kad galime žaisti daug geriau. To ir sieksime artėjančiame XII ture su „Riteriais B“, – teigė G. Puzas.

Ekipos Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione susitiks birželio 26 d. 11.00 val. Tuo metu trenerio Haroldo Šidlausko BFA B penktadienį, birželio 15 d. 17.00 val. BFA arenoje susitinka su Klaipėdos FM komanda.