Kontrolinėse rungtynėse BFA jėgas pasitikrino su Vilniaus „Vyčiu“

Likus savaitei iki Pirmos lygos starto, BFA sužaidė draugiškas rungtynes su Vilniaus „Vyčiu“. Sostinės derbio pirmoje pusėje pirmavę BFA futbolininkai pergalę iš rankų išleido mačo pabaigoje ir varžovams nusileido 2:4 (2:1).

Pirmieji į priekį 20 min. išsiveržė aikštės šeimininkai, kai BFA gynėjas Lukas Valvonis per visą aikštę permetė kamuolį kairiajame krašte įsibėgėjusiam Tomašui Gulbickiui, kuris išsivadavęs ir „Vyčio“ gynėjų gniaužtų, tiksliai nukreipė kamuolį į vartus – 1:0.

Po kelių minučių (23 min.) bandydamas atremtis „Vyčio“ baudos smūgį kamuolį jį į savo vartus nukreipė BFA vartininkas Dominykas Valeckas – 1:1. „Vytis“ galėjo vėl išsiveržti į priekį, tačiau jų smūgis 33 min. atsimušė į virpstą.

37 min. pavojinga ataka atsakė BFA:  Tomo Petkevičius galva į vartus nukreiptas kamuolį po kampinio skriejo virš skersinio.

45 min. puikiai sužaidė BFA naujokas Eimantas Lotužys, kuris po „Vyčio“ vartininko neužtikrinoto žaidimo nukreipė kamuolį į vartus – 2:1.

Antrajame kėlinyje vyr. treneris Ivanas Švabovičius eksperimentavo sudėtimi ir į aikštę išleido jaunesnius komandos futbolininkus. Į I lygos lyderius besitaikančio „Vyčio“ bandymus atrėmė ir ne vieną kartą savo ekipą išgelbėjo puikiai sužaidęs D. Valeckas.

75 min. „Vyčiui“ visgi pavyko išlyginti rezultatą, kai BFA gynėjus ir vartininką aplenkę „Vyčio“ žaidėjai kamuolį nureipė į vartus – 2:2.

Po minutės D. Valeckui dar kartą teko traukti kamuolį iš savo vartų –2:3. Rungtynių pabaigoje teisėjas dar skyrė 11 m. baudinį, kurį varžovai sėkmingai realizavo – 2:4.

BFA startinė sudėtis: D. Valeckas, L. Valvonis, T. Petkevičius, E. Puzakinas, A. Buteliauskas, L. Juodkūnaitis, E. Ališauskas, E. Lotužys, A. Aldonis, T. Gulbickis ir A. Skuratovič.