Geriausio BFA pirmos komandos žaidėjo rinkimai!

Kviečiame visus „Baltijos futbolo akademijos“ (BFA) bendruomenės narius išrinkti geriausią BFA A komandos šio sezono žaidėją!

Komandos treneriai Ivanas Švabovičius, Andžejus Falčikas, Seržas Tatiefangas, Pavelas Leusas ir Georgas Freidgeimas nusprendė, kad šiemet ekipoje, kuri vis dar kovoja dėl išlikimo lygoje, labiausiai atsiskleidė žemiau aprašyti šeši kandidatai. Už juos balsuoti galite BFA „Facebook“ paskyroje: pusę balsų lems gerbėjų simpatijos, kitą pusę – akademijos treneriai. Kviečiame susipažinti ir būtinai balsuoti:

Nr. 1. Dominykas Valeckas

Nors D. Valeckui rugpjūtį sukako tik septyniolika, jis jaunoje komandoje yra vienas „veteranų“, ginančių komandos vartus jau antrajame Pirmos lygos sezone. Vartininkas yra nuolatos kviečiamas į Jaunimo rinktinių stovyklas, šie metai buvo ne išimtis. Dominykas du metus iš eilės yra neabejotinai tvirtas pagrindinės sudėties žaidėjas, ne vienoje situacijoje gelbėjęs komandos vartus. Nepaisant sezono pradžioje gautos traumos, užtikrintas vartininko žaidimas ne tik leido iškovoti pirmuosius taškus, bet ir išsaugoti „sausus“ vartus. Beje, reikėtų pagirti Dominyko kojų darbą, kuris matosi balsavimui skirtame video.

Nr. 2. Lukas Valvonis

BFA Centro gynėjas ir kapitonas L. Valvonis – neabejotinai viena svarbiausių figūrų komandoje. Vienas vyriausių ir labiausiai patyrusių ekipos futbolininkų ne tik turėjo ginti savo vartus, bet ir padėti jaunesniems, su vyrų futbolu pirmą kartą susidūrusiems komandos draugams. Be stabilaus žaidimo, verta paminėti ir Luko įvarčius – vidurio gynėjas šiame sezone įmušė tris kartus, o LFF taurės turnyre jo stiprus baudos smūgis Fabijoniškių stadione buvo lemiamas ir leido komandai patekti į kitą etapą.

Nr. 3 Emanuelis Puzakinas

BFA krašto gynėjas po sėkmingo sezono atvyko iš Alytaus DFK „Dainavos“ klubo. Emanuelis viso sezono metu demonstravo puikią formą ir buvo bene stabiliausias ekipos žaidėjas, o savo greičiu stebino ne vieną savo priešininką. Gynėjas aktyviai leisdavosi į BFA atakas, komandos draugams atlikdavo puikių perdavimų, bet ir pats neretai pabandydavo smūgiuoti.

Nr. 4 Tomas Petkevičius

Iš FK „Granito“ prieš kelis metus į akademiją atvykęs vidurio gynėjas šiame sezone pademonstravo bene didžiausią progresą. Tai įvertino ir jaunimo (U-18) rinktinės treneriai, pakvietę BFA talentą į rinktinės stovyklą. Po kiek nedrąsios sezono pradžios Tomas greitai tapo svarbiu startinės sudėties komandos žaidėju, nepakeičiamu kapitono porininku gynyboje ir prisidėjo prie ne vienos itin pavojingos varžovų atakos sugriovimo.

Nr. 5 Ignas Kaškelevičius

Dar vienas jaunas akademijos futbolininkas, pademonstravęs didelį progresą šiame čempionate. 17-etis dešiniojo krašto saugas šiame sezone iki paskutinio turo pasižymėjo vienu įvarčiu, kurį pelnė išvykoje prieš Kretingos „Miniją“, tačiau ne vieneriose rungtynėse turėjo daugybę progų, ne kartą po jo perdavimų buvo pelnyti BFA įvarčiai. Greičiu, staigumu ir gera fizine forma šiame sezone pasižymėjęs futbolininkas buvo vienas svarbiausių ekipos žaidėjų puolime.

Nr. 6 Martin Perveinis

BFA puolėjas M. Perveinis – vienas iš akademijos auklėtinių, į kurį buvo dėta daug vilčių. Ir jas vos 16 m. Martinas tikrai pateisino. Iš pradžių rungtynėse pasirodydavęs po keitimų, sezono gale jis tapo tikru puolimo lyderiu. Iš viso jaunojo puolėjo sąskaitoje – net keturi įvarčiai. Futbolininkas yra ir tvirtas U-17 nacionalinės rinktinės žaidėjas, pasižymėjęs įvarčiu prieš Estiją.

Kviečiame atiduoti savo balsus BFA „Facebook“ paskyroje!