BFA ir A. Narbekovo futbolo akademijos pradeda bendradarbiavimą

Birželio mėnesį lyderiaujanti šalyje Vilniaus „Baltijos futbolo akademija“ (BFA) pasirašė bendradarbiavimo sutartį su sostinės Armino Narbekovo futbolo akademija (ANFA). Abi sporto organizacijos sieks padėti viena kitai ugdyti talentingiausius auklėtinius ir leisti jiems atsiskleisti.

Pasirašyme dalyvavo BFA sporto direktorius Ivanas Švabovičius ir ANFA prezidentas, olimpinis čempionas ir legendinis Lietuvos futbolininkas Arminas Narbekovas.

„BFA teiks metodinę medžiagą ANFA, padėsime jiems su infrastruktūra ir sieksime, kad kuo daugiau talentingų žaidėjų turėti galimybę atsiskleisti. Taip pat galvojame apie bendras stovyklas, projektus. Tikime, kad tai bus abipusė nauda abiem futbolo akademijoms“, – kalbėjo I. Švabovičius.

„BFA yra viena didžiausių futbolo akademijų šalyje, turinti puikią infrastruktūrą. Manau, kad abi akademijos turi puikių talentų, todėl bendradarbiavimas tikrai atneš daugiau naudos mūsų futbolininkams“, – teigė A. Narbekovas, kurio akademiją sostinėje lanko beveik 100 vaikų.

BFA šiuo metu turi beveik 1000 auklėtinių Vilniuje, dar 200 Visagine, o iš akademijos auklėtinių sudaryta komanda rungtyniauja Pirmoje lygoje. 2022 m. net keturi BFA auklėtiniai išvyko į Italiją ir žaidžia Seria A ir B klubų sistemose.