Vilniaus miesto savivaldybė paskelbė akredituotų programų sąrašą, 15 Eur krepšelį gavo ir BFA

Džiaugiamės galėdami Jums pranešti, kad šiais mokslo metais nuo 2019.10.01 iki 2020.05.31 mokyklinio amžiaus BFA auklėtiniai galės ir vėl pasinaudoti 15 Eur Savivaldybės skiriamu krepšeliu. 

2019-2021 mokslo metams akredituotų programų sąrašą galite rasti čia: https://www.neformalusugdymas.lt/akredituotu-nvs-programu-sarasas.

Visi, norintys dalyvauti NVŠ programoje, būtinai iki rugsėjo 20 d. turės pasirašyti su Akademija, naujas, Savivaldybės keliamus reikalavimus, atitinkančias Sutartis bei jose pareikšti sutikimą apie dalyvavimą NVŠ programoje.  Visa informacija apie NVŠ krepšelį yra skelbiama – https://www.neformalusugdymas.lt/informacija-tevams.

Naujų sutarčių pasirašymas vyks nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. Prieš rugsėjį atsiųsime jums visas sutartis bei informuosime, kuriuo metu tiksliai jos bus pasirašomos. Taip pat, esant galimybei, atvykite jau su elektroniniu būdu užpildytomis bei pasirašytomis sutartimis, kiekvienos sutarties reikės po 2 egz, iš kurių vieną pasiliksite sau, o kitą perduosite mums.

Iki susitikimo naujais mokslo metais,