Vilniaus m. savivaldybės parama – BFA projektams

Gegužės mėn. pradžioje Vilniaus miesto savivaldybė paskelbė 2020 metų biudžeto lėšomis finansuojamų sporto projektų konkurso rezultatus. Baltijos futbolo akademijos projektams, tarp kurių yra „BFA Cup“ turnyras, skirta 16 000 eurų.

Dėkojame miesto savivaldybei už įvertinimą ir pagalbą. Gautos lėšos bus skirtos gerinti BFA organizuojamo turnyro kokybei bei treniruotėms reikalingo inventoriaus atnaujinimui ir įsigijimui.

Savivaldybė finansinei paramai šiemet rinko sporto projektus, skirtus fizinio aktyvumo ir jo plėtros veikloms, sporto inventoriui įsigyti bei renginiams organizuoti.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos čia.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku