Vilniaus BFA kontrolinių rungtynių ciklą pradės su šalies čempionais

Savo penktajam sezonui Pirmoje lygoje besiruošianti Vilniaus „Baltijos futbolo akademijos“ (BFA) komanda savaitgalį pradės kontrolinių rungtynių ciklą. Jaunosios vienos didžiausių šalyje akademijos komandų šeštadienį laukia A lygos čempiono FK „Panevėžio“ išbandymas. Iš viso BFA tarpsezonio metu sužais 8 rungtynes su A lygos, Pirmos lygos ir Latvijos aukščiausios lygos klubais.

Vyr. trenerio Haroldo Šidlausko, trenerių Seržo Tatiefango ir Pavelo Leuso vadovaujama BFA praėjusiame sezone užėmė 10 vietą. Po sezono finišo trumpai atsipūtusi ekipa vėl kibo į darbus ir nuo gruodžio mėn. tęsia treniruočių procesą. Sausio 13 d. kontrolinių rungtynių ciklą BFA pradės su pernai pirmą kartą šalies čempionais tapusiais „Panevėžio“ futbolininkais. Vėliau jų lauks Alytaus „Dainava“, Kauno raj. „Hegelmann“, o vasarį BFA savo susitiks su Kauno BE1-NFA, FK „Garliava“, Kėdainių „Nevėžiu“, o pasiruošimą kovo 2 d. baigs su latvių „Tukums“ ekipa.

„Planas yra pagerinti komandos fizines kondicijas. Kiekvieną savaitgalį iki čempionato pradžios žaisime aštuonerias kontrolines rungtynes. Naudojamės kiekviena proga priimti tokias komandas. Esame jauni, esame akademija, pirmenybę teikiame ne rezultatams, o patirčiai. Žaidėjai auga, jie yra motyvuoti ir nori žaisti prieš A lygos klubus. Jiems tai daug geresnė patirtis, nes žaidimo kokybė yra daug aukštesnė. Tuo labiau, kad turime namų areną, kurioje galime žaisti šaltuoju metu“, – kalbėjo BFA vyr. strategas H. Šidlauskas.

Šiuo metu taip pat vyksta komandos komplektacijos darbai. BFA tikslai nesikeičia ir tolia ekipa remsis talentingiausiais akademijos, kurią sostinėje lanko per 1200, o Visagine per 300 vaikų, žaidėjais.

„Norime pirmajame ture jau turėti stipriausią, išryškintą 11-uką. Kontrolinės rungtynės bus šansas vaikinams, ypač tiems, kurie gavo mažiau laiko, parodyti, kad jie gali žaisti. Scena bus duota jiems pasirodyti. Aš tikiuosi, bent 80 proc. komandos sudėties bus žaidėjai iš praėjusio sezono“, – teigė komandos vyr. treneris.

Sausio 13 d. rungtynės su FK „Panevėžiu“ BFA arenoje prasidės 14:00 val.

BFA kontrolinių rungtynių tvarkaraštis:

01.13 d., 14:00 val. BFA – „Panevėžys“, BFA arena

01.20 d., 14:00 val. BFA –  Alytaus „Dainava“, BFA arena

01.27 d., 14:00 val. BFA –  Kauno raj. „Hegelmann“, BFA arena

02.03 d., 14:00 val. BFA –  Kauno BE1-NFA, BFA arena

02.10 d., 14:00 val. BFA –  „Garliava“, BFA arena

02.17 d., 17:00 val. varžovas dar derinamas

02.24 d., 14:00 val. BFA –  Kėdainių „Nevėžis“, BFA arena