Trys puikūs įvarčiai garantavo BFA pergalę Pirmos lygos IX ture

Centriniame Pirmos lygos IX ture išvykoje žaidusi Vilniaus „Baltijos futbolo akademijos“ pirmoji komanda, kurios sudėtyje nebuvo į Turino „Torino“ peržiūrą išskridusių puolėjo Martino Perveinio ir vartininko Danieliaus Bukelio, iškovojo tris taškus 3:0 (1:0) įveikdama Klaipėdos „Neptūną“.

Rungtynės prasidėjo aktyviai ir jau 11 min. krito pirmasis įvartis. Pasinaudojęs neužtikrintu šeimininkų vartininko žaidimu, kai išmušdamas kamuolį jis tiesiog jį atidavė BFA puolėjui, kamuolį į vartų tinklą nukreipė ir jau antrą tikslų smūgį šiame Pirmos lygose sezone įsirašė legionierius Junior Tsanou – 1:0.

Rezultatas pirmajame kėlinyje galėjo būti ir dar didesnis, bet Kolumbijos futbolininkas Juanas Sandovalis smūgiavo pro šalį, vėliau jo bandymą baudos aikštelėje sustabdė „Neptūno“ gynėjai.

Antrą rungtynių dalį įspūdingai atidarė BFA kapitonas Lukas Valvonis. Vidurio gynėjas kaip tikras puolėjas 49 min. pademonstravo neįtikėtiną kamuolio mušimo techniką: gavęs perdavimą baudos aikštelėje tiksliai smūgiavo per save ir padvigubino rezultatą – 2:0.

Klaipėdos ekipa taip pat atsakė keliais bandymais, kurie baigdavosi netiksliais smūgiais virš vartų.

BFA pergalę 88 min. įtvirtino dar vienas puikus BFA įvartis, kai dar vienos greitos atakos metu prieš vartininką Vadimą Tefilovą išbėgo ir smūgiavo pirmojo įvarčio autorius J. Tsanou. Šį kartą jo smūgis nepavyko, tačiau jį pakartojo laiku ir vietoje atsidūręs saugas Ignas Kaškelevičius, kuriam tai buvo trečias tikslus smūgis čempionate – 3:0. Tiek pat įvarčių įmušė ir M. Perveinis, rezultatyviausias komandoje – 6 įvarčių autorius J. Sandovalis.

Su 7 taškais BFA pakilo į 10 lentelės vietą, o kitame ture, birželio 12 d., namuose priims Gargždų „Bangos“ B ekipą.

Rungtynių santrauką rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=p-1lmWJlcK8&t=23s