T. Petkevičius: „Lengvo kelio antrame rate nesitikime“

Antrojo Pirmos lygos rato „Baltijos futbolo akademijos“ (BFA) komanda laukia su pozityviu nusiteikimu. Iš lentelės dugno paskutiniame pirmojo rato ture pakilusioje ekipoje šiame sezone atsiskleidęs jaunasis vidurio gynėjas Tomas Petkevičius tikisi savo ištikimiems gerbėjams padovanoti dar daugiau progų džiaugtis.

Septyniolikmečio BFA žaidėjo teigimu, pergalingai užbaigta sezono pirmoji pusė įkvėpė komandą toliau dirbti ir atkakliai siekti savo tikslų.

„Nuotaikos puikios, ratą baigėme labai ilgai laukta ir mums svarbia pergale. Pridėti dar trys taškai taip pat nudžiugino, tačiau komandoje nėra jokio atsipalaidavimo – dirbame toliau, nes antroje sezono dalyje laukia daug iššūkių. Pirmasis lygos ratas buvo tikrai nelengvas. Buvo ir prastų, ir gerai sužaistų rungtynių, bet, deja, nepavyko surinkti daugiau taip norimų taškų. Praleisdavome ir daug įvarčių, bet mane asmeniškai džiugina matomas progresas ir visų mūsų komandos narių noras“, – pirmą ratą apibendrino BFA futbolininkas.

Į U-17 rinktinės stovyklą pakviestas T. Petkevičius šiame sezone pademonstravo progresą ir vis tvirčiau jaučiasi stabdydamas varžovų atakas, kurias jis griauna su labiau patyrusiu komandos kapitonu Luku Valvoniu.

„Su kiekvieneriomis rungtynėmis jaučiuosi vis užtikrinčiau, labiau savimi pasitikiu. Visgi kai kuriuose epizoduose man pritrūko patirties ir šaltakraujiškumo. Manau, man daug ką reiktų tobulinti. Lukas išties man daug padėjo, patardavo kaip geriau perdavimą atlikti, kokią poziciją užsiimti. Kapitonas man neleido atsipalaiduoti“, – teigė BFA vidurio gynėjas.

  1. Petkevičius likusiame sezone tikisi gerbėjams padovanoti daugiau pergalių. Antrąjį Pirmos lygos ratą BFA ekipa pradės su Kretingos „Minija“, prieš kurią Ivano Švabovičiaus auklėtiniai iškovojo vienintelę pergalę minimaliu rezultatu.

„Tikslai lieka tie patys – taškų rinkimas ir išlikimas lygoje sportiniu principu. Lengvo kelio nesitikime, nes kitos komandos taip pat bus labai motyvuotos, sieks įrodyti savo sugebėjimus ir tikrai nenorės iškristi iš lygos. Kretingoje gali būti visko. Žaisime ant natūralios dangos, ant kurios šiemet žaidėme tik kartą. Manau, kad laukia atkaklios rungtynės, kurios gali pasisukti bet kuria linkme. „Minija“ – dinamiška komanda, turinti techniškų ir mums bėdų pridaryti galinčių žaidėjų“, – kalbėjo jaunasis vidurio gynėjas.

Pirmos lygos pertraukos metu T. Petkevičius debiutavo ir Antroje lygoje žaidžiančioje BFA B komandoje, kuriai padėjo pasiekti užtikrintą ir triuškinančią pergalę. Futbolininkas sako, kad šiame sezone tikisi dar didesnio savo progreso.

„B komandoje jaučiausi užtikrintai, žaidėme pasitikėdami savimi, demonstravome gražų futbolą. Vaikinai šioje komandoje tikrai nori tobulėti. Sieksiu toliau augti kaip žaidėjas ir padėti komandai siekti užsibrėžtų tikslų. Žinoma, svarbu ir praleisti kuo mažiau įvarčių“, – sau iškeltas užduotis vardijo gynėjas.

BFA su „Minija“ Kretingos miesto stadione susitiks rugsėjo 19 d., 14 val.