Svarbi informacija: atšaukiamas treniruočių procesas  

BFA, reaguodama į Vilniaus miesto savivaldybės sprendimą penkioms savaitėms sustabdyti ugdymo įstaigų veiklą, nuo kovo 13 d. stabdo treniruočių ir kitų užsiėmimų procesą. 

Šiandien (kovo 12 d.) užsiėmimai vyks kaip įprasta.

BFA administracija ieškos sprendimų šiai situacijai spręsti ir artimiausiu metu būtinai informuosime savo bendruomenės narius.

Sostinės savivaldybės skelbia, kad imasi griežtų priemonių viruso plitimo stabdymui. Nuo rytojaus (kovo 13 d.) iki šv. Velykų atostogų pabaigos uždaromos visos ugdymo įstaigos – darželiai, mokyklos, universitetai, atšaukiami visi renginiai, stabdoma kino teatrų, sporto klubų ir kitų poilsio ar pramogų vietų veikla. Tačiau gyventojams savivaldybė rekomenduoja neužsidaryti tarp keturių sienų – nepamiršti išeiti pasivaikščioti, sportuoti lauke, lankytis gamtoje.

Visą savivaldybės pranešimą ir rekomendacijas galite rasti čia.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos čia.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku