Sportuokite laisvalaikio ir sporto centre GOODLIFE: vaikams narystės tik 9 Eur/mėn., tėveliams – didžiulės nuolaidos!

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad „Baltijos futbolo akademijos“ (BFA) turi naują partnerį, kuris leis mūsų futbolininkams tobulėti ir kelti konkurencinį pranašumą. Vilniuje, Pilaitės mikrorajone, įsikūręs sporto ir laisvalaikio klube šeimai GOODLIFE kviečia BFA bendruomenės narius sportuoti itin palankiomis sąlygomis: vaikai (jaunimas) stiprinti formą gali vos už 9 Eur per mėn. be jokių įsipareigojimų, o BFA tėveliams taikomos itin didelės nuolaidos!

Vos kelių minučių automobiliu atstumu nuo BFA arenos įsikūręs sporto klubas šeimai GOODLIFE (PC PUPA, Priegliaus g. 1, II aukštas) siūlo itin aukštos kokybės paslaugas šeimai: nuo individualių treniruočių iki gausybės grupinių treniruočių su profesionaliais treneriais. Nuo šiol GOODLIFE sportuos mūsų reprezentacinė komanda, dalis sportinių klasių futbolininkų, o likę bendruomenės nariai taip pat gali pradėti sportuoti itin palankiomis sąlygomis:

  • Tik BFA futbolininkams (-ėms) GOODLIFE siūlo MINI narystes vos už 9 Eur per mėnbe jokio įsipareigojimo ar sutarties. Lankyti sporto klubą (darbo dienomis nuo iki 17.00 val, o savaitgaliais – neribotai) galite kad ir 1 mėn. – tiek, kiek norite. Įprasta paslaugos kaina – 29 Eur/mėn.
  • BFA tėveliams GOODLIFE suteiks net 50 proc. nuolaidą visoms narystėms pirmiems 3 mėnesiams.

Tėveliai įsigyti abonementus su nuolaida gali tiesiai GOODLIFE klube, o dėl vaikų/paauglių narysčių kreipkitės į savo į BFA administraciją šiuo el. paštu: bfa.spauda@gmail.com

Daugiau apie GOODLIFE rasite čia.