Sostinės derbyje – BFA siekis atsirevanšuoti žalgiriečiams

Vis užtikrintesnį žaidimą Pirmoje lygoje demonstruojanti „Baltijos futbolo akademijos“ (BFA) komanda trečiose iš eilės rungtynėse tikisi ne tik taškų, bet ir saldaus revanšo. Šį sezoną atsiskleidusio BFA saugo Igno Kaškelevičiaus teigimu, šio šeštadienio sostinės derbyje su „Žalgiriu B“ akademijos pirmoji komanda kels sau tik aukščiausius tikslus.

Praėjusiame ture Kretingoje BFA iškovojo tašką po rezultatyvių lygiųjų 2:2 (0:1) su Kretingos „Minija“, o vos septyniolikos sulaukęs akademijos talentas I. Kaškelevičius Pirmoje lygoje pelnė savo debiutinį įvartį.

„Rungtynės tikrai buvo nelengvos. Žaidėme ant mums neįprastos natūralios žolės, nelengva buvo bėgioti ir valdyti kamuolį, bet pavyko prisitaikyti. Pirmi įsiveržėme į priekį. Pamenu, kad surengėme ataką kairiuoju kraštu, kur gavau perdavimą iš Tomašo Gulbickio ir man pavyko vienu lietimu pro vartininko kojas pasiųsti kamuolį į vartus. Pelnyti pirmąjį įvartį buvo išties puikus jausmas, labai džiaugiausi. Atslūgus emocijoms antrajame kėlinyje inciatyvą atidavėme varžovams, dėl to praleidome du įvarčius. Tačiau nuvažiavę tokį ilgą kelią tikrai nenorėjome grįžti tuščiomis, labai norėjome taškų. Nepasidavėme ir kovojome iki galo, o Martino Perveinio smūgis leido išsivežti tašką“, – XIV-ą pirmenybių turą prisiminė krašto saugas.

Gerą formą demonstruojantis I. Kaškelevičius įvarčius muša ir žaisdamas II lygoje rungtyniaujančioje BFA B komandoje, o debiutinis sezonas Pirmoje lygoje futbolininkui suteikė daug vertingų pamokų.

„Stengiuosi atiduoti visą save per treniruotes su komanda ir beveik kiekvieną dieną individualiai dirbu po treniruočių. Atrodo tik debiutavau lygoje, o čempionatas tuoj baigsis. Šis sezonas mane asmeniškai labai daug išmokė ir privertė tobulėti. Susipažinau su vyrišku futbolu ir supratau, kad norėdamas pasiekti rezultatų, turiu dirbti dar daugiau“, – teigė BFA saugas.

Dėl išlikimo čempionate kovojanti jaunoji BFA ekipa šeštadienį priims Vilniaus „Žalgirį B“, kuriam rugpjūčio mėnesį nusileido skaudžiu rezultatu 0:4 (0:1). Antrąjį lygos ratą būsimi varžovai pradėjo įtikinama pergale 2:0 prieš Vilniaus „Riterius B“.

„Žaisime savo arenoje, todėl tikimės, kad mūsų sirgaliai  suteiks mums papildomos motyvacijos. Varžovų komanda taip pat yra jauna, turi daug žaidėjų iš praeitų metų u-17 Elitinės lygos. Pirmajame komandų susitikime nežaidžiau, bet žalgiriečiai paliko labai techniškos ir stiprios komandos įspūdį. Varžovų nenuvertiname, bet atiduosime visas jėgas bandydami iškovoti pergalę“, – kalbėjo I. Kaškelevičius.

Septynis taškus savo įskaitoje turinti komanda kelia sau tikslą čempionatą baigti su kuo daugiau pergalių, o jų siekti, pasak I. Kaškelevičiaus, padės išaugęs pasitikėjimas savimi.

„Labai ilgai laukti taškai suteikė mums visiems pozityvumo ir motyvacijos dirbti, atmosfera komandoje labai pagerėjo. Iškovoti taškai suteikė pasitikėjimo savimi ir tai, manau, tikrai pasimatys šio savaitgalio rungtynėse,“ – žadėjo BFA futbolininkas.

BFA ir „Žalgirio B“ komandų susitikimas rugsėjo 26 d. įvyks BFA arenoje 17.00 val.