Savaitgalio apžvalga: BFA U-14 ir U-13 tvirtina savo pozicijas

Susipažinkite su naujausia „Baltijos futbolo akademijos“ (BFA) komandų rezultatų apžvalga. Reprezentacinė mūsų komanda pateko į LFF taurės ketvirtfinalį, o BFA U-13 ir U-14 pradėjo efektingomis pergalėmis, kurios sustiprino jų pozicijas Jaunučių čempionate.

LFF taurė

Haroldo Šidlausko BFA reprezentacinė komanda penktadienį, gegužės 6 d., vyko į išvyką Plungėje, kur LFF taurės turnyre susitiko su kita Pirmos lygos ekipa „Babrungu“. Edvino Sirutavičiaus įvartis 19 min. išvedė aikštės šeimininkus į priekį. BFA turėjo keletą pavojingų momentų, bet įvarčiais jie nevirto. Antroje rungtynių dalyje H. Šidlausko vaikinai perėmė iniciatyvą, tačiau įvarčio reikėjo laukti iki kėlinio galo. 84 min. Martinas Perveinis išlygino rezultatą, taip išvesdamas BFA į pratęsimą. Pratęsime vyko atkakli kova, kurioje viską nulėmė M. Perveinio įvartis 101 min. LFF taurės burtais bus traukiamai gegužės 11 d.

Elitinė jaunių lyga (EJL)

Pergalių serija nutraukė trenerio Dmitrijaus Kartašovo BFA U-17 (5 vieta, 36 taškai) ekipa. Išvykoje mūsų ekipa 2:1 (0:0) nusileido „Šiauliams“ (6 vieta, 33 taškai). Jau per pridėtą teisėjo laiką skirtumą sušvelnino Dovydo Petrausko įvartis.

Dėl EJL U-15 7-12 vietų kovojantys trenerio G. Sidorovo BFA U-15 (2 vieta, 37 taškai) 1:2 (1:1) nusileido „Kauno Žalgiriui“ (1 vieta, 39 taškai). Vienintelį BFA įvartį iš 11 m. baudinio pelnė Kirilas Ambrusevičius.

Pirma lyga

Tado Švaikevičiaus BFA U-16 B (1 vieta, 44 taškai) svečiuose 2:0 (1:0) įveikė Alytaus „Vidzgirį“ (8 vieta, 21 taškas), o pergalę lėmė Kristupo Pijaus Gailiūno ir Igno Stankevičiaus įvarčiai.

Domo Paulausko U-15 B (5 vieta, 20 taškų) svečiuose, deja, 1:2 (1:2) nusileido Utenos „Uteniui“ (6 vieta, 17 taškų). Pirmieji į priekį įsiveržė uteniškiai, tačiau Ilja Ivancovas atsakė įvarčiu. Tuomet „Utenis“ dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus. Antroje rungtynių dalyje I. Ivancovas galėjo išlyginti rezultatą, tačiau sėkmė nuo 11 m. žymės žaidėją aplenkė.

Sergėjaus Rubizovo BFA Visagino U-15 (7 vieta, 14 taškų) 3:7 (1:4) po atkaklios, įvarčių kupinos kovos nusileido „Granito“ žaidėjams (3 vieta, 32 taškai). Šiose rungtynėse Vasaris Navickas pasižymėjo dubliu, Jurijus Filipovičius įsirašė į rungtynių protokolą tikslų smūgį.

Visagino BFA U-13 B (12 vieta, 9 taškai), vadovaujama vyr. trenerio Nikolajaus Miščenko, po nesėkmių įsirašė pergalę! Vaikinai išvykoje 1:0 įveikė Kėdainių „Nevėžį“ (14 vieta, 0 taškų), o Jaroslavas Pyrčakas tapo rungtynių herojumi.

Nors įsiveržė į priekį pirmieji, Dariaus Jakelevičiaus BFA U-13 B (6 vieta, 39 taškai), deja, bet 1:3 (1:0) nusileido lyderiams „Geležiniui Vilkui“ (1 vieta, 53 taškai). Pirmajame kėlinyje Arijus Krušinskas, kuris yra rezultatyviausias komandos žaidėjas, išvedė BFA į priekį, bet varžovų įvarčiai antroje rungtynių dalyje neleido mūsų komandai išsaugoti pranašumo.

Lietuvos jaunučių čempionatas

Igorio Morino BFA U-14 (3 vieta, 47 taškai) sparčiai kyla turnyrinėje lentelėje ir taikosi į lyderių pozicijas. Vaikinai efektingai 5:2 (1:0) svečiuose įveikė „Panevėžį“ (4 vieta, 46 taškai) ir įsirašė labai svarbią pergalę. Dublį pelnė Arturas Stoliarčikas, po vieną įvartį pridėjo Ervinas Balabanovas, Vytautas Mocevičius ir Žygimantas Jurevičius.

Dmitrijaus Kartašovo BFA U-13 (2 vieta, 37 taškai) Lietuvos futbolo 100-etį pažymėjo pergale principinėje kovoje. Vyrukai namuose 3:1 (1:0) įveikė lyderius „Kauno Žalgirį“ (1 vieta, 42 taškai) ir tęsia kovą dėl pirmos vietos Lietuvos Jaunučių U-13 čempionate. „Hat-trick’ą“ šiose rungtynėse įsirašė Karolis Sargiūnas. Komanda kelia sau tikslą būti pirmiems. Laikome kumščius ir linkime tik sėkmės!