Savaitgalio apžvalga: BFA B sėkmingas startas Antroje lygoje

Savaitgalį sostinės derbiu tarp BFA B ir „Ateities“ ekipų startavo Antros lygos pirmenybės, o savaitgalį beveik visos BFA komandos Elitinėje jaunimo lygoje (EJL) iškovojo pergales.

Penktadienį, kovo 26 d., BFA B atsirevanšavo už praėjusio sezono  pralaimėjimus „Ateities“ futbolininkams ir pergale 3:1 (2:0) sėkmingai startavo trečiose pagal pajėgumą šalies pirmenybėse. Įvarčius BFA pelnė Titas Stakėnas, Samvelis Vardanynas ir Rokas Doroškevičius.

Šeštadienį, kovo 27 d., Elitinės jaunimo lygos U-14 čempionate tvirtai pirmaujanti  trenerio Gintauto Sidorovo BFA U-14 8:1 (2:1) įveikė FA „Trakus“. Rungtynėse švietė Arsenijaus Morozovo žvaigždė. BFA futbolininkams varžovams įmušė net 6 įvarčius!

Pergalę Jaunučių (U-13) pirmenybėse iškovojo Igorio Morino vedama BFA U-13, kuri 3:2 (1:0) įveikė sostinės „Ateities“ bendraamžius. Du kartus šiose rungtynėse pasižymėjo Emilijus Sinkevičius. BFA U-13 Jaunučių čempionate šiuo metu užima 3-ąją vietą.

U-15 pirmenybėse Tado ir Artūro Švaikevičių BFA U-15 2:0 (1:0) palaužė „TFA-Riterius“, o abu įvarčius pelnė ne kas kitas, o kaip BFA įvarčių mašina Nedas Garbaliauskas.

Kovingas rungtynes su FM „Ateities“ vaikinais sužaidė Arturo Skuratovičiaus BFA U-16. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:1), o BFA gretose pasižymėjo Antroje lygoje mušęs S. Vardanynas bei Rafalis Voinickis. ELJ lygos U-16 pirmenybėse BFA yra trečioje lentelės vietoje.

Tačiau FM „Ateities“ ekipai nusileido Arturo Chatkevičiaus BFA U-17, kurie patyrę pralaimėjimą 1:4 (1:3). Vienintelį įvartį iš 11 m. baudinio pirmajame kėlinyje pelnė Emilis Andriuškevičius. Abi ekipos yra lentelės kaimynės: FM „Ateities“ su 25 taškais yra antri, o 24 įskaitinius taškus turinti BFA – treti.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos čia.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku