Savaitgalio apžvalga: BFA B pergalė ir BFA pralaimėjimas

Savaitgalį II lygos Pietų zonoje žaidžianti BFA B komanda įveikė savo priešininkus tęsia gana sėkmingą pasirodymą pirmenybėse, tuo metu pirmoji BFA ekipa neranda pergalių kelio Pirmoje lygoje.

Šeštadienį Haroldo Šidlausko ir Arturo Chatkevičiaus vedama BFA B išvykoje atsitiesė po paskutinio pralaimėjimo. Vilniečiai Kėdainiuose 2:1 (1:0) įveikė vietos „Nevėžį B“ ir pakilo į 9-ąją turnyrinės lentelės vietą. 14 min. BFA B į priekį išvedė perspektyvus saugas Daniel Misiūnas, kuriam tai antras tikslus smūgis šiame sezone. Įdomu tai, kad futbolininkas kitą dieną po keitimo pasirodė ir Pirmos lygos rungtynėse.

54 min. svečius iš sostinės į priekį išvedė Esmilis Kaušinis, o po kelių minučių varžovų žaidėjas Lukas Berdnikovas sušvelnino skirtumą. „Nevėžis B“ šiuo metu užima 12-ąją lentelės vietą.

Tuo metu sekmadienį Pirmos lygos X-ame ture BFA pagrindinė komanda 0:3 (0:2) nusileido kitai sostinės komandai „Riteriams B“. Jau pirmosiomis minutėmis „Riterių“ saugas Mindaugas Grigaravičius, kuris dažniausiai žaidžia pirmoje komandoje, dviem įvarčiais išvedė svečius į priekį. Rungtynių pabaigoje, 86 min., skirtumą dar padidino Juozo Lubo įvartis. BFA toliau lieka be taškų, o „Riteriai B“ pakilo į 8-ąją vietą.