Rokiruotė BFA A ir B komandų trenerių kolektyve

Pirmos ir Antros lygos čempionatuose dalyvaujančių „Baltijos futbolo akademijos“ (BFA) komandose – trenerių rokiruotė. Reprezentacinės BFA ekipos vienas iš trenerių Andžėjus Falčikas nuo šiol vadovaus BFA B komandai, o buvęs antros komandos vyr. treneris Haroldas Šidlauskas imasi BFA A komandos stratego pareigų.

Pirmos lygos pirmenybėse BFA A komanda šiuo metu su 16 taškų yra 12-iktoje turnyrinės lentelės vietoje. Po lygos pertraukos, iki kurios BFA sužaidė itin sėkmingą ir pergalėmis pažymėtą atkarpą, rugpjūtis atnešė itin daug nusivylimo: mėnesis prasidėjo pralaimėjimais „Kauno Žalgiriui“ ir Kretingos „Minijai“, paskui kovose su Pirmos lygos lentelės lyderiais Vilniaus „Žalgiriu“ B, „Panevėžiu“ B ir „Šiauliais“ reprezentacinė komanda taip pat liko be taškų.

Be pokyčių trenerių kolektyve yra ir daugiau pasikeitimų: dėl asmeninių priežasčių iš šalies išvyko legionieriai iš Kolumbijos puolėjas Juanas Sandovalis ir vidurio gynėjas Francisco Campo. J. Sandovalis sužaidė 14 rungtynių ir su 7 įvarčiais buvo rezultatyviausias komandoje.

Tuo metu antrą sezoną II lygoje rungtyniaujanti BFA B, kurioje rungtyniauja 16-17 m. akademijos žaidėjai, įgavo pagreitį: keturios užtikrintos pergalės ir 33 taškai leido jauniesiems BFA futbolininkams pakilti iki 8 lentelės vietos. Paskutiniame ture BFA B net 5:0 sutriuškino FM „Ateities“ ekipą ir nemažina savo ambicijų. Šeštadienį BFA B Fabijoniškių stadione susitiks su BE1 NFA komanda, o šiose rungtynėse komandą ves Andžėjus Falčikas.