Prieš Pirmos lygos atostogas – BFA pergalė Mažeikiuose

Trenerių Andžėjaus Falčiko ir Seržo Tatiefango  „Baltijos futbolo akademijos“ ekipa liepos 6 d. šventė antrą pergalę Pirmoje lygoje!

XIV čempionato ture BFA 3:1 (3:0) išvykoje įveikė Mažeikių „Atmosferos“ (7 vieta, 22 taškai) ir su 16 taškų pakilo į 9 vietą.

Visus reikalus BFA po ilgos kelionės išsprendė jau pirmajame kėlinyje: 4 min. akademijos reprezentacinės ekipos  įvarčių sąskaitą atidarė Džonis Gabrielius Puzas. Net du įvarčius 8 ir 17 min. pelnė gimtadienį liepos 6 d. pelnė šventęs kapitonas Lukas Valvonis. Antroje rungtynių dalyje Mažeikių klubo legionierius Karenas Khatuevas šiek tiek sušvelnino rezultatą, dar vienas jų smūgis atsimušė į virpstą.

Įdomu tai, kad šioms rungtynėms buvo registruotas, tačiau nepasirodė BFA U-15 čempionas, trenerio Artūro Švaikevičiaus auklėtinis Adrian Karpovs.

Po rungtynių, po kurių Pirmos lygos klubai išeina vasaros atostogų, BFA vartininkų treneris P. Leusas sakė, kad pirmasis kėlinys buvo geriausiai sužaista rungtynių atkarpa šiame sezone.

„Pirmasis kėlinys – bene geriausios 30 min. šiame sezone. Pavyko pelnyti gražius ir greitus įvarčius, kurie padėjo įgauti užtikrintą pranašumą. Antroje rungtynių dalyje jau buvo sunkiau, mes šiek tiek atsipalaidavome, varžovai turėjo progų ir vieną jų išnaudojo. Gaila, kad dabar bus pertrauka, nes tikrai ant šios  bangos galėtume pasiekti daugiau pergalių“,– sakė P. Leusas.

Liepos 7 d. komanda surengs paskutinę treniruotę, tuomet ilsėsis ir liepos 30 d. Kaune susitiks su „Kauno Žalgiriu B“.