Prasidėjo naujokų priėmimas!

Pradedame didinti savo bendruomenės gretas ir laukiame berniukų ir mergaičių nuo 3 m.!

„Baltijos futbolo akademija“ (BFA) – gausią futbolo bendruomenę subūrusi sertifikuota ir viena pažangiausių futbolo akademijų Baltijos šalių regione, pagal Belgijos „RSC Anderlecht“ akademijos jaunimo ugdymo sistemą ugdanti 3-18 m. aukšto sportinio meistriškumo šalies, užsienio klubų ir nacionalinių rinktinių futbolininkus (-es).

Kodėl verta lankyti BFA?

Suteiksime ne tik smagias, įdomias treniruotes, bet ir bene geriausias ugdymo sąlygas pagal moderniausius ugdymo metodus, treniruočių stovyklas ir turnyrus, kuriuose vaikai semsis patirties. Turime pilną futbolo piramidę, todėl vaikas futbolą galės žaisti iki pat 18 m.

Kviečiame registruotis nemokamai bandomajai treniruotei šioje nuorodoje.

Po registracijos su Jumis susisieks treneris ir suteiks visą reikiamą informaciją: apie treniruočių laikus, kainas, vietas ir kita.

Dažniausiai užduodami klausimai:

  • Kur ir kada vyksta treniruotės Vilniuje?

Treniruotės Vilniuje vyksta keliuose filialuose. Karoliniškėse (D. Gerbutavičiaus g. 9) yra pagrindinė BFA būstinė  – moderni BFA arena po stogu, kuri šaltuoju metu laiku yra šildoma. Joje galime pasiūlyti bene geriausias sąlygas treniruotis. Kaip atrodo arena galite pamatyti čia.  Taip pat mūsų treniruotės vyksta „Sportimos“ manieže Viršuliškėse  (Ąžuolyno g. 5). Fabijoniškėse sportuojame Fabijoniškių gimnazijos stadione (Žadeikos g. 2,). Naujininkų filialas yra įsikūręs Juventos gimnazijoje (Telšių g. 2).

Treniruotės vyksta įvairiais laikais, kurie yra pritaikyti prie tėvelių. Jūsų vaiko treniruočių tvarkaraštį pateiks treneris, juos taip pat galėsite rasti ir čia.

  • Kokią kainą reikės mokėti už treniruotes?

Treniruočių kaina priklauso nuo vaiko amžiaus ir nuo to, ar gaunate NVŠ krepšelį. Ikimokyklinio amžiaus vaikams 2021-2022 m. kaina už 1 mėn. yra 65 Eur, mokyklinio – 80, iš kurių 15 Eur galite kompensuoti iš NVŠ krepšelio. Įprastai per savaitę vyksta 3-4 treniruotės, vaikai papildomai važiuos į čempionatus, turnyrus. Visada pirmiausia galite išbandyti nemokamai registruodamiesi čia.

  • Ką daryti, jei noriu pradėti lankyti treniruotes?

Kviečiame registruotis nemokamai bandomajai treniruotei šioje nuorodoje. Po registracijos su Jumis susisieks treneris ir suteiks visą reikiamą informaciją: apie treniruočių laikus, vietas ir kita. Jei Jums tiks ir patiks, tuomet su akademija reikės pasirašyti sutartį.

  • Ką atsinešti į treniruotes?

Jei vaikas dar neturi aprangos, aprenkite jį patogiais, judesių nevaržančiais drabužiais, kuriais rengiate vaiką į lauką. Būtina ir patogi avalynė, nepamirškite vandens buteliuko ar gertuvės.

  • Kur užsisakyti aprangas?

Viską rasite mūsų el. parduotuvėje: www.bfavilnius.lt/el-parduotuve/vaikams/.

  • Turite daugiau klausimų?

Kreipkitės el. paštu bfavilnius@gmail.com.