„Pokeriais“ ir „hat-trick‘ais“ mūsų komandos pradėjo naują sezoną

Vasarai einant į pabaigą, o „Baltijos futbolo akademija“ (BFA) jau pradėjo naują sezoną, kuriame mūsų komandos atnaujino kovas šiuose čempionatuose: „Samsung Galaxy Watch“ Elitinėje jaunių lygoje (EJL), LVJUFA Pirmoje lygoje ir Lietuvos Jaunučių čempionate, o reprezentacinė ir BFA B komandos toliau tęsia kovas LFF Pirmoje lygoje ir III lygoje. Savaitgalį mūsų puolimo mašinos nepagailėjo įvarčių: užfiksuotas ne vienas „pokeris“ ir „hat-trick‘as“.

Pirma lyga

Vyr. trenerio Haroldo Šidlausko vadovauja ekipa (8 vieta, 23 taškai), po atostogų, deja, pateko į duobę: jaunimas pralaimėjo trečias rungtynes iš eilės 5:1 (3:0) nusileidę Pirmos lygos lyderiams Alytaus „Dainavos“ (1 vieta, 43 taškai). Mūsiškiai padarė daug grubių klaidų, po kurių labiau patyrę varžovai atseikėjo įvarčių. Vienintelį įvartį šiose rungtynėse pelnė 15-etis Nedas Garbaliauskas, kuris žengia vis tvirtesnius žingsnius vyrų futbole.

Prieš tai mūsų ekipa 3:1 nusileido FK „Minijai“ ir 3:2 „Panevėžiui“ B.

III lyga

Artūro Švaikevičiaus BFA B (4 vieta, 22 taškai) komanda toliau demonstruoja solidų žaidimą III lygoje. Vaikinai net 10:1 pasismagino prieš Vilniaus „Aktą“ ir kol kas rikiuojasi lentelės viršutinėje pusėje. Nesulaikomas šiose rungtynėse su „pokeriu“ (4 įvarčiai) buvo Margiris Čižas, „hat-trick‘ą“ pridėjo Ernandas Adomavičius, po vieną – Gediminas Valickis, Nojus Petkus, o įvartį iš 11 m. baudinio pelnė vartininkas Ugnius Semaška.

„Samsung Galaxy Watch“ Elitinė jaunių lyga (EJL)

EJL U-15 divizione mūsų akademijai atstovauja vyr. trenerio Igorio Morino U-15 ekipa. Pirmose rungtynėse mūsų ekipa 2:3 (0:3), deja, bet nusileido Vilniaus „Žalgiriui“. Žalgiriečiai įsiveržė į priekį jau pirmajame kėlinyje, rezultatą sušvelnino Arturas Stoliarčikas ir Michalas Juzevas Gušča. Kitame ture pergalę 5:2 (2:1) taip įsirašė svečiai – „Šiaulių“ akademija, o Žygimantas Jurevičius šiose rungtynėse pasižymėjo dubliu.

Šių rungtynių akimirkas užfiksavo BFA U-15 žaidėjo Timo Šauklio senelis, ačiū jam labai!

Pirma lyga

Luko Laurinavičiaus BFA U-15 B, deja, bet 2:7 (1:2) nusileido Utenos „Uteniui“ ir rungtynes baigė mažumoje. BFA įvarčius pelnė Eimantas Alsys ir Karolis Liubkevičius.

Dariaus Jakelevičiaus BFA U-14 B 6:2 (2:0) svečiuose įveikė „Panevėžio“ U-15 B. „Hat-trick‘u“ pasižymėjo Aleksandras Jegorovas, po vieną pelnė Markas Pažarickis, Alanas Buenanjo ir Nikita Bocevič.

Lietuvos jaunučių čempionatas

Dmitrijaus Kartašovo BFA U-14 net 7:0 (6:0) namuose įveikė Vilniaus „Aidą“. Po dublį įsirašė Gabrielius Maziliauskas ir Arijus Krušinskas, po vieną pridėjo Jonas Ratkevičius, Ignas Pukinskas ir Pijus Stasiūnas.

Arturo Chatkevičiaus BFA U-13 taip pat užkūrė tikrą įvarčių vakarėlė. Vyrukai net 9:0 (4:0) įveikė „Granito“ bendraamžius. „Pokerį“ (4 įvarčius) pelnė Maksimilianas Solomonas Ratovičius, po dublį – Patrykas Vegis, Paulius Staskonis, po vieną – Orestas Kaušinis ir Paulius Staskonis.