Patvirtintas Pirmos lygos tvarkaraštis

Patvirtintas 2020 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos tvarkaraštis. Sezonas prasidės birželio 5-ąją Kėdainiuose, o Baltijos futbolo akademija čempionatą pradės birželio 6 d. išvykoje su Kauno „Hegelmann“ klubu.

Iki rugsėjo mėn. komandos sužais po kartą tarpusavyje – iš viso 13 rungtynių.

Antrame ture birželio 13 d. BFA vyrukai priims „Šiaulius“, o 19 d. važiuos į mūšį su Kėdainių „Nevėžiu“. IV-ame ture birželio 27 d. sostinės ekipa namuose lauks DKF „Dainavos“ futbolininkų, o liepos 2 d. V-ajame ture išvysime  Vilniaus miesto derbį su „Vyčiu“.

Liepos 11 d., VI-ame ture, BFA namuose susikaus su „Džiugo“ futbolininkais, o liepos 17 d. Kaune sužais su „Kauno Žalgiriu B“. VIII-ame ture, liepos 25 d., į Vilnių atvyks Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkai.

Rugpjūčio mėnesį BFA lauks du iš eilės miesto derbiai: IX-ame ture BFA futbolininkai kausis su „Žalgirio B“ žaidėjais, o vėliau su „Riterių B“ komanda.

XI-ame ture BFA lauks išvykos mačas su „Panevėžiu B“, o po to seks taip pat išvykos susitikimas su „Jonava“.

Pirmą ratą BFA baigs su Kretingos „Minija“.

Po šio pirmojo etapo komandos susiskirstys į 1-8 ir 9-14 vietų grupes ir jose sužais dar po 7 rungtynes.

Jei neprireiks papildomų rungtynių ar atidėjimų, lygos sezoną užbaigti numatoma spalio 31 d.

Visą lygos tvarkaraštį rasite čia.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos čia.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku