Lietuvos U-17 rinktinė su M. Perveiniu Baltijos taurėje užėmė antrą vietą

Latvijoje vykusioje Baltijos taurėje triumfavo šeimininkai, o Mariaus Stankevičiaus vadovaujama Lietuvos rinktinė, kurioje žaidė ir BFA talentas M. Perveinis, užėmė antrą vietą.

Lietuviai surinko tiek pat taškų kiek ir latviai, tačiau geresnis latvių įvarčių santykis užtikrino jiems čempionų vardą. Akistata tarp Latvijos ir Lietuvos prasidėjo aktyviu abiejų komandų žaidimu, tačiau lietuviams pavyko perimti iniciatyvą į savo rankas bei kontroliuoti žaidimą. Pasitikėjimas savimi davė teigiamą rezultatą – lietuviai pirmo kėlinio viduryje realizavo pavojingą ataką bei išsiveržė į priekį. Vis dėlto, turnyro šeimininkai nepasimetė ir vaizdas aikštėje vėl stabilizavosi, o progų pasižymėti turėjo tiek latviai, tiek lietuviai.

Po apgulties prie Lietuvos rinktinės vartų, latviai rado skylę gynyboje bei ja pasinaudoję rezultatą išlygino. Pačioje rungtynių pabaigoje latviai dar surengė lemiamą šturmą, tačiau solidus lietuvių išsidėstymas gynyboje bei patikimas E. Urbono žaidimas vartuose užtikrino lygiasias 1:1.

Primaname, kad Martino įvartis garanto Lietuvos pergalę 1:0 (0:0) rungtynėse su Estija.

Baltijos taurės turnyro rezultatai:

Latvija 4:0 Estija;

Estija 0:1 Lietuva;

Lietuva 1:1 Latvija;

lff.lt informacija ir nuotrauka.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos čia.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku