Lietuvos U-15 rinktinėje – du BFA futbolininkai

Trenerių Artūro ir Tado Švaikevičių auklėtiniai nuolatos kviečiami į Lietuvos jaunių (U-15) rinktinę. Šį kartą į treniruočių stovyklą Kaune pakviesti Rokas Vilkuotis ir Gediminas Valickis.

Jaunieji futbolininkai Kaune praleis dvi dienas. Anksčiau į rinktinės stovyklą buvo kviesti Nedas Garbaliauskas, Lukas Klišys.

Praėjusių metų rugsėjo mėnesį buvo pakviesti net 7 mūsų akademijos ir trenerio A. Švaikevičiaus futbolininkai: Margiris Čižas, Artiom Osipovič, Adrian Lickūnas, Kipras Urbanavičius, Ąžuolas Indriulis, Patrikas Pranckus ir Adrian Karpovs.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos čia.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku