Lietuvos jaunimo rinktinė U-18 su M. Perveiniu G. Freidgeimu susitiko su suomiais

LFF Kauno treniruočių centro stadione Lietuvos U-18 rinktinė, kurios sudėtyje yra BFA puolėjas Martinas Perveinis ir atletinio rengimo treneris Georgas Freidgeimas, sužaidė dvejas draugiškas rungtynės su Suomijos jaunaisiais futbolininkais.

Pirmajame susitikime lapkričio 16 dieną lietuviai 0:2 (0:0) nusleido suomiams. Šiose rungtynėse M. Perveinis pasirodė po keitimo.

Trečiadienio vakarą, lapkričio 18 d., užfiksuotas rezultatas 1:1, mūsiškiams išlyginus rezultatą per pridėtą rungtynių laiką. Varžovams pavyko pasižymėti 86 minutę, po kontratakos įvartį pelnius puolėjui Jesse Kilo. Praleidus įvartį mūsiškiai dar labiau susitelkė į atakos veiksmus ir šios pastangos leido išlyginti rezultatą. 90+3 minutę perėmus kamuolį, šis buvo adresuotas Nojui Lukšiui, kuris nukreipė kamuolį į suomių vartus.

M. Perveinis žaidė iki 56 min., vėliau jį pakeitė Kajus Bička.