Jungtinė BFA ir FA „Dainava“ komanda dalyvauja prestižiniame turnyre Italijoje

„Internazionale della Pace“ turnyre Perudžijoje išvyko 2006 m. Artūro Švaikevičiaus komanda ir Alytaus akademijos auklėtiniai. 

7-ąjį tarptautinį turnyrą Italijoje jungtinė komanda pradėjo rungtynėmis su italų nacionalinės mėgėjų lygos Umbrijos regiono rinktine ir ją nugalėjo 2:0. Įvarčiais pasižymėjo Patrikas Pranckus ir Margiris Čižas.

Dainaviškių grupėje taip pat žaidžia Jungtinių Amerikos valstijų (JAV) futbolo akademija „Rush soccer“, Jungtinių Arabų Emiratų (JAE) ir Kanados regioninės futbolo akademijos.

Po pirmosios dienos B grupės lydere tapo „Perugia“, 4:1 nugalėjusi Splito (Kroatija) akademiją. Šioje grupėje taip pat rungtyniauja Bukarešto (Rumunija) „Dinamo“ komanda, Italijos „Lega pro“ rinktinė ir dar viena regioninė italų jaunimo rinktinė.

BFA ir FA „Dainava“ jungtinė komanda trečiadienį susitiko su JAV ekipa, kurią įveikė rezultatu 2:1. Įvarčius pelnė Nedas Garbaliauskas ir Kipras Urbanavičius. Ketvirtadienį mūsų vaikinų laukia kova su JAE, o penktadienį – su Kanados akademija. Stipriausios turnyro komandos šeštadienį kovos pusfinaliuose, o sekmadienį – finaluose.