Jaunučių čempionato U-14 divizione triumfavo BFA!

Trenerio Gintauto Sidorovo „Baltijos futbolo akademijos“ U-14 ekipa birželio 30 d. triumfavo Jaunučių čempionato U-14 diviziono superfinale ir užsitikrino šalies čempionų vardus!

LFF Kauno treniruočių centro stadione pusfinalio rungtynėse birželio 29 d. BFA ekipa, kurios sudėtyje daug žaidėjų iš kito BFA trenerio Artūro Švaikevičiaus čempioniškos U-15 ekipos, net 7:0 (4:0) pranoko FA „Šiaulių“ bendraamžius. Rezultatyviausias diviziono žaidėjas, kuris per sezoną įmušė net 50 įvarčių, Nedas Garbaliauskas pasižymėjo eiliniu savo „hetriku“, du įvarčius pridėjo Ernandas Adomavičius, o po vieną – Nojus Petkus ir Arsenij Morozov.

Finale, birželio 30 d., BFA U-14 susitiko su VFA „Geležinis vilkas“, kurie į superfinalą pateko po labai atkaklios kovos. Jame visą sezoną lyderiavusi BFA 3:0 (2:0) įveikė „Geležinio vilko“ bendraamžius ir užsitikrino čempionų titulus.  Du įvarčius pelnė N. Garbaliauskas ir vieną pridėjo Nikas Benevičius.

Iš viso per 22 čempionato turus BFA ekipa surinko 60 taškų, šventė 18 pergalių, 3 kartus sužaidė lygiosiomis ir tik vieną kartą pralaimėjo. Vaikinai įmušė net 158 įvarčius (dar 10 buvo pelnyti per finalinį etapą), o per visą sezoną praleido tik 17-ika.

Sveikiname mūsų vaikinus, jūs tikri šaunuoliai!