Italijos futbolo žvaigždės treniravosi BFA arenoje

Prieš daugiau nei metus atidaryta viena moderniausių futbolo arenų šalyje – „Baltijos futbolo akademijos“ (BFA) vardo futbolo maniežas – sulaukė išskirtinių svečių. Čia trečiadienio rytą treniruotę surengė Italijos futbolo rinktinė, kuri šį vakarą susitiks su Lietuvos nacionaline ekipa.

Italų futbolo žvaigždynas ir Pasaulio čempionato atrankos C grupės favoritė treniruotei prieš rungtynes LFF stadione pasirinko uždarą BFA areną Karoliniškių mikrorajone.

Gausus ekipažas atvyko dar iki rytinės treniruotės: ruošė net dviem autobusais atvežtą inventorių ir rūpinosi, kad Seria A ir kitų prestižinių futbolo lygų žvaigždės jaustųsi kuo patogiau. Keturis kart pasaulio čempionai arenoje treniravosi apie valandą, o po to išvyko į viešbutį. Po jų išvykimo personalas tvarkė italų daiktus, rinko inventorių.

„Labai džiaugiamės, kad galėjome priimti tokius svečius mūsų akademijos futbolo arenoje. Italai liko patenkinti mūsų suteiktomis sąlygomis, didesnių reikalavimų jie mums nekėlė. Kol kas tai išties garsiausiai vardai, treniravęsi BFA arenoje. Nuo pat ryto buvo intensyviai ruošiamasi, pamatėme, kaip treniruojasi aukščiausio lygio žvaigždės. Mūsų personalui ir treneriams teko garbė persimesti keliais žodžiais su Roberto Macini ir kitomis jų žvaigždėmis“, – apie išskirtinį vizitą pasakojo BFA vadovas Ivanas Švabovičius.

Į Lietuvą atvyko ir arenoje treniravosi tokios Italijos žvaigždės kaip Danielis de Rossi, „Chelsea“ klubo gynėjas Emersonas Palmieri, „AC Milan“ žaidėjai Gianluigi Donnarumma bei Leonardo Bonucci, Milano „Inter“ duetas Stefano Sensi ir Nicolo Barella, „Juventus“ nariai Federico Chiesa ir Andrea Belotti ir kiti. Buvęs Romos „Lazio“, Milano „Inter“, „Manchester City“ ir kitų garsių klubų treneris R. Mancini kol kas žengia be pralaimėjimų: per dvejus metus jo vedama rinktinė nė karto nesuklupo.

2022-ųjų pasaulio čempionato atrankos rungtynės tarp Lietuvos ir Italijos prasidės 21.45 val.