Informacija dėl sveikatos patikrinimo pažymų (forma 027-1/a) ir elektroninių sveikatos pažymų

Gerbiami tėveliai,

Informuojame, kad kartu su sutartimis turėsite Akademijai pateikti nustatytos formos gydytojo pažymą apie vaiko sveikatos būklę.

Sveikatos priežiūros specialistams užpildžius Vaiko sveikatos pažymos, fizinės būklės bei dantų ir žandikaulių būklės, dalis tėveliai prisijungę prie e.Sveikatos portalo gali sukurti E027-1 Vaiko sveikatos pažymos peržiūros kodą. Informacija kaip tai padaryti pateikiama informaciniame filmuke.
Šį kodą  ir vaiko gimimo datą tėveliai pateikia Akademijai. Tik su šiais duomenimis galėsime peržiūrėti pažymas e.Sveikatos portale, skiltyje PAŽYMŲ PERŽIŪRA.

 

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos čia.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku