I. Švabovičius tapo Pirmos lygos valdybos pirmininku

Balandžio 16 d. vyko LFF Pirmos lygos visuotinis narių susirinkimas, kurio metu nauju lygos valdybos pirmininku išrinktas BFA įkūrėjas Ivanas Švabovičius. 

Taip pat išrinkta ir nauja Pirmos lygos valdyba. Jos nariais tapo Deivis Kančelskis (FA „Šiauliai“), Vaidas Vaškevičius („Jonava“), Gediminas Kontenis (Mažeikų „Atmosfera“), Vidas Burba (Kretingos „Minija“), Jurgita Skersė (Plungės „Babrungas“), Edgaras Stankevičius (LFF generalinis sekretorius).

Visuotinio susirinkimo metu taip pat buvo patvirtintas 2020 m. finansinių metinių ataskaitų rinkinys. Iš LFF pirmos lygos buvo pašalintas FK „Pakruojo“ klubas bei priimti nauji nariai – Kazlų Rūdos „Šilas“, Klaipėdos „Neptūnas“ ir Plungės „Babrungas“.

Primename, kad BFA 2020 m. debiutavo Pirmoje lygoje, kur iš akademijos auklėtinių sudarė jauną ir ambicingą komandą. Pirmajame sezone jai vadovavo pats I. Švabovičius ir padėjo ekipai išlikti lygoje. Antrame sezone komandą į priekį veda treneriai Andžėjus Falčikas, Seržas Tatiefangas, vartininkų treneris Pavelas Leusas ir fizinio rengimo treneris Georgas Freidgeimas.