Į rinktinių stovyklas važiuoja rekordinis skaičius BFA žaidėjų

Net trylika „Baltijos futbolo akademijos“ (BFA) futbolininkų atkreipė Lietuvos jaunių rinktinių trenerių dėmesį. Į Kaune rengiamas įvairaus amžiaus rinktinės stovyklas jau išvyko keturi Pirmoje lygoje rungtyniaujančios pirmos komandos nariai, netrukus prie jų prisijungs jaunesni BFA žaidėjai.

Į U-15 rinktinę rugpjūčio 17-19 d. pakviesti net 7 trenerių Artūro ir Tado Švaikevičių čempioniškos komandos auklėtiniai: Adomas Rapšas, Danila Svincickij, Artiomas Osipovičius, Adrian Lickūnas, Mantas Monkelis, Ąžuolas Indriulis, Patrikas Pranckus.

Į U-17 rinktinę vyks pirmoje komandoje atsiskleidęs ir vis daugiau žaidybinio laiko gaunantis puolėjas Martin Perveinis. Rinktinė ketina dalyvauti Baltijos taurės turnyre Latvijoje.

Jau anksčiau į U-18 rinktinę išvyko Martino komandos draugai vartininkas Dominykas Valeckas, saugai Tomašas Gulbickis, Džonis Gabrielius Puzas ir gynėjas Tomas Petkevičius.

U-16 rinktinės stovykloje dalyvauja BFA auklėtinis Titas Stakėnas. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų žaidėjai atstovaus mūsų šalį!

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos čia.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku