Į rinktinių stovyklas važiuoja rekordinis skaičius BFA žaidėjų

Net trylika „Baltijos futbolo akademijos“ (BFA) futbolininkų atkreipė Lietuvos jaunių rinktinių trenerių dėmesį. Į Kaune rengiamas įvairaus amžiaus rinktinės stovyklas jau išvyko keturi Pirmoje lygoje rungtyniaujančios pirmos komandos nariai, netrukus prie jų prisijungs jaunesni BFA žaidėjai.

Į U-15 rinktinę rugpjūčio 17-19 d. pakviesti net 7 trenerių Artūro ir Tado Švaikevičių čempioniškos komandos auklėtiniai: Adomas Rapšas, Danila Svincickij, Artiomas Osipovičius, Adrian Lickūnas, Mantas Monkelis, Ąžuolas Indriulis, Patrikas Pranckus.

Į U-17 rinktinę vyks pirmoje komandoje atsiskleidęs ir vis daugiau žaidybinio laiko gaunantis puolėjas Martin Perveinis. Rinktinė ketina dalyvauti Baltijos taurės turnyre Latvijoje.

Jau anksčiau į U-18 rinktinę išvyko Martino komandos draugai vartininkas Dominykas Valeckas, saugai Tomašas Gulbickis, Džonis Gabrielius Puzas ir gynėjas Tomas Petkevičius.

U-16 rinktinės stovykloje dalyvauja BFA auklėtinis Titas Stakėnas. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų žaidėjai atstovaus mūsų šalį!