Į Lietuvos jaunimo rinktines išvyko net 8 BFA nariai!

Net aštuoni trenerių Artūro ir Tado Švaikevičių auklėtiniai išvyko į nacionalines U-15 ir U-16 rinktinių stovyklas. Kol U-15 treniruosis Kaune, U-16, kurioje yra net 6 „Baltijos futbolo akademijos“ (BFA) nariai, jau nuskrido į Kroatiją dalyvauti tarptautiniame turnyre.

Lietuvos U-16 rinktinės treneris Rolandas Džiaukštas į Kroatiją skristi pakvietė BFA gynėjus Ąžuolą Indriulį Adrianą Karpovs, saugus Artiomą Osipovičių, Margirį Čižą, Adrianą Lickūną ir puolėją Patriką Pranckų.

Vaikinai su kitais rinktinės nariais dalyvaus aštuonių komandų turnyre nusipelniusio Kroatijos trenerio, žaidėjo Vlatko Markovičiaus atminimui pažymėti. Turnyras gegužės 5-9 d. vyks trijuose Kroatijos miestuose – Zagrebe, Velika Goricoje ir Karlovace. B grupėje lietuviai varžysis su bendraamžiais iš Rusijos, Bosnijos ir Hercegovinos bei Albanijos, tuo metu A grupėje žais Kroatija, Bulgarija, Baltarusija ir Šiaurės Makedonija.

O Ugnius Semaška ir Nikas Benevičius vyksta į U-15 stovyklą Kaune.

„Smagu, kad tiek daug komandos narių nuolatos kviečiami į rinktinės stovyklas. Džiaugiuosi, kad mano vaikinai įgaus patirties tarptautiniame turnyre. Linkiu kuo didžiausios sėkmės abiem rinktinėms“, – kalbėjo treneris A. Švaikevičius.