BFA treneris A. Falčikas ir saugas D. Puzas: „Žaidžiame solidžiau, bet už klaidas mus iškart baudžia“

Po sostinės derbio, kuriame „Baltijos futbolo akademija“ (BFA) 2:4 (1:2) Širvintose turėjo pripažinti Vilniaus „Vyčio“ pranašumą, BFA treneris Andžejus Falčikas ir saugas Džonis Gabrielius Puzas neslėpė nusivylimo, kad su gerėjančiu žaidimu nepavyko išnaudoti progų ir pelnyti taškų.

Pirmajame kėlinyje BFA kūrė progas viena po kitos, tačiau tik Lukui Juodkūnaičiui pavyko pasižymėti. Tuo metu „Vytis“ išnaudojo visas BFA paliktas gynybos spragas.

„Pirmajame kėlinyje žaidėme tikrai gerai, žinoma, gaila, kad praleidome du įvarčius. Praleisdami iš viso keturis įvarčius sunkiai galime tikėtis laimėti. Turėjome progų, galėjome persverti rezultatą pirmajame kėlinyje, kai išėjome trise prieš du „Vyčio“ žaidėjus. Gaila, nepavyko įmušti, o „Vyčio“ žaidėjai turėjo tik tas dvi progas ir jas išnaudojo, mes jų tikrai turėjome nemažai“, – pirmąjį kėlinį apibendrino A. Falčikas.

Antrojo kėlinio pradžioje BFA per tris minutes praleido du įvarčius, po kurių atsitiesti ir nebepavyko.

„Antrajame kėlinyje išėjome nusiteikę, jautėme, kad mes valdome žaidimą. Tačiau labai susikoncentravę į puolimą pamiršome gynybą ir praleidome du įvarčius. Vėliau persverti rezultatą mums buvo jau sudėtinga, taip pat pasijautė ir nuovargis. Džiugina tai, kad kiekvienose rungtynėse žaidimo kokybė vis gerėja, žaidžiame solidžiau, bet už klaidas, kurias dažnai padaro mūsų jauni žaidėjai, priešininkai iš karto baudžia. Prie to mums dar reikia priprasti. Gaila, labai norėjome ir tikėjomės bent taško“, – apmaudo neslėpė treneris.

BFA 16-etis saugas D. G. Puzas sako, kad su laiku aikštėje jaučiasi vis tvirčiau, o dvi progas turėjęs žaidėjas apgailestavo, kad nepavyko jų realizuoti.

„Pirmajame kėlinyje mes dominavome, gerai žaidėme, bet padarėme dvi klaidas, po kurių ir praleidome du įvarčius. Turėjau dvi geras progas, neįmušiau, o kai tu neįmuši – tau įmuša, būtent tas mums ir atsitiko. Esame jauna komanda, trūksta patirties, dar vis dar darome nemažai klaidų. Antrajame kėlinyje pritrūko ir jėgų.

Savo pasirodymą vertinu neblogai, bet savo progų neišnaudojau, dėl to komandai buvo daug sunkiau žaisti. Dabar aikštėje jaučiuosi tvirčiau, daug man padeda ir pasaugo Elvinas Ališauskas, Lukas Valvonis ir Arturas Skuratovičius. Dabar lauksime Gargždų „Bangos“, kovosime dėl taip norimų taškų“, – sakė BFA saugas.