BFA treneris A. Falčikas apie Pirmos lygos startą: „Strigo progų realizacija“

Nepaisant pademonstruoto kokybiško žaidimo ir daugybės sukurtų progų, Pirmos lygos pirmojo turo rungtynėse Vilniaus „Baltijos futbolo akademijos“ (BFA) komandai nepavyko pasižymėti ir pelnyti taškų. Jaunų trenerių Anždėjaus Falčiko ir Seržo Tatiefango vedama ekipa nusileido Mažeikių „Atmosferai“ rezultatu 0:2 (0:2).

Ne vieną šansą pasižymėti turėjo BFA legionierius iš Kolumbijos Juanas Sandovalis, puolėjas Martinas Perveinis, tačiau kamuolys atsidurdavo arba „Atmosferos“ vartų sargo rankose, arba skriedavo šalia vartų.

„Esame patenkinti komandos pasirodymu, žaidėme iki galo. Turėjome daug progų ir gaila, kad nepavyko įmušti. Jei būtume pasižymėję pirmi, viskas galėjo pakrypti visai kitaip. Buvome puikiai pasiruošę sezonui, sužaidėme daug iki sezoninių rungtynių ir įgavome visai optimalią formą šiam susitikimui. Tačiau strigo progų realizacija. Analizuosime praleistus įvarčius, dirbsime toliau. Praleidę įvarčius, toliau tikėjome savimi, žinojome, kad antroje rungtynių dalyje galime įmušti, juk tiek sukūrėme progų. „Atmosfera“ atsitraukė, tačiau nepavyko įmušti. Nebuvo kapitono Luko Valvonio, bet kiti komandos draugai puikiai tvarkėsi“, – po pirmojo turo kalbėjo treneris A. Falčikas.

Gimtadienį šeštadienį šventęs ir kapitono raištį ryšėjęs gynėjas Emanulis Puzakinas apgailestavo, kad komandos pastangos nedavė vaisių.

„Labai norėjome laimėti. Buvome pasiruošę, pradžioje pirmas 20-30 min. buvome sutarę spausti varžovus. Pavyko sukurti pora gerų progų puolime, tačiau jų nerealizavome. Tada dvi klaidos gynyboje kainavo du įvarčius pirmajame kėlinyje ir po to deficitą jau buvo sunku panaikinti. Treneriai nebuvo nusivylę, matė, kad kovojome, stengėmės. Antroje rungtynių dalyje mažeikiškiai atidavė inciatyvą, turėjome daug erdvių jų aikštės pusėje. Tačiau visi smūgiai skriejo tiesiai į vartininką, nepavyko realizuoti savo sukurtų šansų. Jaudulio buvo, bet šiandien jis nebuvo lemiamas veiksnys“, – teigė BFA karšto gynėjas.

Kitame Pirmos lygos ture kovo 27 d. BFA priims „Kauno Žalgirio B“ ekipą, su kuria jau buvo susitikę pasiruošimo sezonui etape.