BFA talentams – britų akademijos „Soccer Assist Academy“ treniruotė

„Baltijos futbolo akademija“ (BFA) siekdama dar didesnės jaunimo ugdymo kokybės ir dar didesnės vertės savo auklėtiniams, toliau plečia užsienio futbolo partnerių ratą.

Spalio 7 d. į Lietuvą atvyko Jungtinės Karalystės (UK) privačios futbolo akademijos „Soccer Assist Academy“ atstovas akademijos futbolo vystymo vadovas Benas Wattsas, kuris BFA auklėtiniams (2005-2004 m. gimimo) vedė parodomąją treniruotę. Tai ne pirmas brito apsilankymas BFA.

„Turėjome puikią sesiją. Treniruotę vedžiau ir prieš dvejus metus, matau, kad jaunuoliai iš tiesų patobulėję ypač iš techninės pusės. Tikrai matau talentų jūsų akademijoje“, – BFA jaunuolius įvertino treneris B. Wattsas.

Svečias ne tik supažindino mūsų jaunuolius su britiško futbolo ypatumais, bet ir vienam iš užsiėmimo dalyvių įteiks įspūdingą prizą – galimybę savaitę stažuotis šioje į futbolo talentų ugdymą orientuotoje futbolo ugdymo įstaigoje, laimingajam pačiam apmokant tik už skrydžio bilietus į Angliją.

Beje, laimingasis ne tik visą savaitę įgūdžius tobulins futbolo aikštėje, bet ir savo anglų kalbos žinias tobulins anglų kalbos kursuose, kurias turi galimybę lankyti iš viso pasaulio į akademiją atvykstantys jaunuoliai.

Plačiau apie būsimų svečių akademiją – www.soccerassistacademy.co.uk