BFA saugas V. Paškevičius „Mes galime ir dar daugiau“

 

Dvi pergalės iš eilės, nė vieno praleisto įvarčio ir akivaizdžiai brandesnis žaidimas – sostinės „Baltijos futbolo akademijos“ (BFA) reprezentacinė komanda Pirmos lygos pirmenybėse kol kas žaidžia bene sėkmingiausią etapą. Ekipos saugas Vadimas Paškevičius sako, kad ambicinga ir jauna komanda gali pasirodyti dar geriau.

Praėjusiame X ture BFA (10 vieta, 10 taškų) 1:0 (0:0) po atkaklios kovos ir vienintelio Tomašo Gulbickio įvarčio įveikė Gargždų „Bangos“ B futbolininkus ir šventė antrą pergalę iš eilės.

„Praėjęs turas buvo pakankamai sunkus: tiek „Banga“ B, tiek ir mes turėjome progų, tačiau tai buvo žaidimas iki vieno įvarčio. Mes įmušėme pirmieji ir laimėjome, o po šios pergalės pasitikėjimas savimi dar labiau išaugo. Mes žinome, kad galime žaisti, galime parodyti rezultatą prieš bet kokį varžovą. Dar labai svarbu, kad jau dvejose rungtynėse nepraleidome“, – po sėkmingo etapo sakė BFA vidurio saugas V. Paškevičius.

Jaunas žaidėjas sako, kad ambicijų nuo sezono pradžios neslepianti ekipa gali demonstruoti dar geresnę formą ir visas komandos potencialas dar nepasimatė.

„Tikrai esame patenkinti, bet dvi pergalės iš eilės dar nieko nereiškia – mes tikrai galime dar geriau. Sieksime toliau gerinti savo žaidimą ir rezultatus. Mūsų forma gerėja, treniruotėse analizuojame savo silpnąsias puses, toliau tobuliname stipriąsias ir tai galima pamatyti mūsų žaidime“, – kalbėjo futbolininkas.

Šeštadienį BFA vyks į Kazlų Rūdą, kur susitiks su „Šilo“ (5 vieta, 17 taškų) ekipa, kuri tik šiemet pateko į Pirmą lygą ir demonstruoja solidžius rezultatus. Ričardo Beniušio, kuris yra vienas rezultatyviausių lygos žaidėjų, vedama komanda taip pat turi dviejų iš eilės laimėtų rungtynių seriją, kur 3:0 (0:0) įveikė sostinės „Riterius“ B ir 5:1 (4:1) Plungės „Babrungą“. Pernai BFA ir „Šilo“ emocingos ir raudonomis kortelėmis pažymėtos Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės rungtynės baigėsi BFA pergale ir skandalu, mat protestuodami prieš sprendimus aikštės šeimininkai tiesiog stovėjo aikštėje ir leido BFA saugui Augustui Aldoniui pelnyti pergalingą įvartį.

„Ruošiamės šiam susitikimui tiek morališkai, tiek fiziškai, laukia tikrai nelengva kova, žaisime prieš gerą komandą, su kuria jau buvome susitikę anksčiau. Žinome kas mūsų laukia ir kokių klaidų nereikėtų kartoti. R. Beniušis yra geras, patyręs žaidėjas, tačiau mūsų niekas negąsdina, žaisime savo žaidimą, sieksime pergalės iki galo ir nepasiduosime“, – teigė V. Paškevičius.

Rungtynės birželio 19 d. Kazlų Rūdos stadione prasidės 15.00 val, jas bus galime stebėti tiesiogiai.