BFA saugas R. Doroškevičius: „Mūsų akys dega noru laimėti“

Didžiulį norą ir užsidegimą Pirmoje lygoje demonstruojančios sostinės „Baltijos futbolo akademijos“ (BFA) ekipoje atsiskleidžia vis nauji talentai. Dar pernai antroje akademijos komandoje žaidusiam 17-ečiui Rokui Doroškevičiui pavyko užsitarnauti vyr. trenerio Haroldo Šidlausko pasitikėjimą ir nuo pat sezono pradžios futbolininkas yra startinės sudėties žaidėjas. Saugas džiaugiasi suteikta proga pasirodyti ir teigia, kad komandai nestinga ryžto sunkiai dirbti, o jaunimo akys dega noru pergalėms.

Praėjusį šeštadienį BFA (9 vieta, 4 taškai) priėmė Alytaus „Dainavą“. Nepaisant ryžtingo jaunos komandos noro persverti rezultatą ir didžiulių pastangų, BFA liko be taškų, kai patys apmaudžiai įsimušė įvartį į savo vartus ir gausiai „Dzūkų tankų“ palaikomiems alytiškiams nusileido rezultatu 0:1 (0:1).

„Daugeliui mūsų buvo neįprasta žaisti esant tokiam triukšmui ir palaikymui. Stovėdami šalia, vienas kito negirdėjome. Abi komandos turėjo minimalias progas, vyravo apylygis žaidimas, žaidėme panašia taktika su penkiais gynėjais. Manau, juos lydėjo sėkmė, o mus jos pritrūko. Bet liūdėti nėra kada, dirbame toliau“, – praėjusį Pirmos lygos turą Vilniuje apibendrino R. Doroškevičius.

Pasiruošimo cikle BFA futbolininkas pasižymėjo 3 kartus ir buvo antras pagal rezultatyvumą. Universalus 17-etis šiemet tapo svarbiu BFA nariu ir užsitarnavo trenerių pasitikėjimą.

„Nesitikėjau prieš sezoną būti startiniame vienuoliktuke. Iš pradžių žaidžiau puolime, dabar gynyboje. Smagu, kad manimi pasitiki treneriai. Praėjusį sezoną, kai rungtyniavau BFA B ekipoje, kėliau sau tikslą žaisti Pirmoje lygoje, dėl to dirbau. Bet buvau nepatyręs, trūko ir drąsos, pasitikėjimo. Dabar jis auga su kiekvienomis rungtynėmis“, – pasakojo R. Doroškevičius.

Antrus metus su vyr. treneriu H. Šidlausku dirbantis futbolininkas pasižymi ne tik aštriais prasiveržimais, bet rūbinėje yra vienas ryškiausių žaidėjų, pakeliantis komandinę dvasią.

„Treneris mane draugiškai vis pašiepia, bet ir aš atsakau. Kažkada pamačiau, kad jis šoka salsą, tuomet aš išmokau keletą žingsnių ir pradėjau parodijuoti. Komandoje esu juokdarys, bet tokio nario irgi reikia (juokiasi). Stengiuosi palaikyti gerą atmosferą rūbinėje savo juokeliais. Reikia mokėti ir susikoncentruoti, ir pajuokauti. Apskritai, šiemet komandoje jaučiama vienybė, draugiškumas. Yra vyresnių vaikinų, yra jaunesnių, tačiau puikiai sutariame ir vienas kitą palaikome. Ypač sergame už jauniausius – 2006 m. gimimo ir jaunesnius komandos narius“, – teigė BFA žaidėjas.

Po pralaimėjo praėjusią savaitę BFA stengsis atsigriebti šį šeštadienį, kai į BFA areną atvyks lygos debiutantė „Garliavos“ (13 vieta, 3 taškai) ekipa, kuri po trijų pralaimėjimų iškovojo pirmąją pergalę 1:0 (0:0) prieš Panevėžio „Ekraną“.

„Su „Garliava“ esu susidūręs II lygoje. Jie kaip debiutantai tikrai norės įrodyti, ko yra verti. Jei žaisime taip kaip prieš „Dainavą“ – tikrai laimėsime. Dabar esame labai motyvuoti, mūsų akys dega dėl pergalių ir taškų“, – sakė R. Doroškevičius.

Rungtynės balandžio 16 d. 16.00 val. įvyks BFA arenoje, jos bus transliuojamos tiesiogiai „Baltijos futbolo akademijos“ „Facebook“ paskyroje.