BFA saugas A. Aldonis: „Padarėme didžiulį progresą“

Jauna ir pergalių ištroškusi „Baltijos futbolo akademijos“ (BFA) komanda kantriai laukia pirmųjų iškovotų  taškų antrame pagal pajėgumą šalies čempionate. BFA saugas Augustas Aldonis prieš artėjantį Pirmos lygos turą su 2019 m. čempionais Telšių „Džiugu“ sako, kad ekipos motyvacija prieš tituluotą varžovą tik didėja.

Iš kitos sostinės ekipos „Vyčio“ atvykęs ir Vilniaus futbolo mokyklą pabaigęs saugas su komandos draugais praėjusiame Pirmos lygos ture, nepaisant akivaizdžiai gerėjančio žaidimo, 2:4 (1:2) nusileido buvusiam savo klubui.

„Rungtynės buvo labai įdomios. Pirmas kėlinys buvo įnirtingas, bet mes kontroliavome situaciją. Tačiau padarėme klaidų, „Vytis“ jas išnaudojo. Nepasidavėme, bet antrajame kėlinyje koją pakišo vaikiškos klaidos, po kurių taip ir nesugebėjome atsigauti“, – rungtynes prieš „Vytį“ apibendrino BFA saugas.

Nors BFA taškų pirmenybėse dar neiškovojo, jaunieji futbolininkai nepraranda tikėjimo savo jėgomis ir nekantriai laukia „Džiugo“ futbolininkų. Pirmos lygos čempionai, kurie nesiryžo žengti į A lygą, šiame sezone neslepia ambicijų apginti titulą ir demonstruoja užtikrintą žaidimą: telšiškiai po tris įvarčius be atsako įmušė į „Kauno Žalgirio B“ ir Vilniaus „Žalgirio B“ vartus, rezultatais 2:0 įveikė „Panevėžį B“ ir Mažeikių „Atmosferą“ bei lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Riteriais B“.

„Kaip visada ruošiamės šioms rungtynėms atsakingai. Labai laukiame pirmųjų taškų ir tikimės, kad esame pajėgūs juos iškovoti su „Džiugu“. Atvažiuoja stiprus varžovus, tai tikrai duoda dar daugiau motyvacijos, bet kad ir koks varžovas bebūtų – visada atiduodame visas jėgas treniruotėse. Padarėme didžiulį progresą. Kas matė mus žaidžiančius, manau, irgi tai mato. Tačiau vis dar darome vaikiškas klaidas, po kurių seka įvarčiai, kurių neturėtumėme praleisti. Žaidimas gerėja, mes vis labiau savimi tikime ir stengsimės toliau. Nusivylimo, žinoma, būna, tačiau kiekvienos kitos rungtynės atneša naują viltį ir jis išblėsta“, – prieš artėjantį turą sakė A. Aldonis.

Greitai ekipoje apsipratęs futbolininkas sako, kad toks intensyvus tvarkaraštis, kai tenka žaisti po dvejas rungtynes per savaitę, jam ir jaunai komandai yra tik į naudą. A. Aldonio įvartis, kurį jam leido įmušti varžovai, užtikrino BFA patekimą į trečią Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės etapą.

„Komandoje jaučiuosi kaip namuose, buvau puikiai priimtas. Patinka propaguojamas klubo žaidimo stilius. Iš pradžių treneriai mane statė į vidurį, dabar žaidžiu krašte – čia jaučiuosi daug geriau.

Žinoma, Kazlų Rūdoje įmuštas įvartis – įsimintinas. Tačiau įvartis yra įvartis, nieko nepakeisi, o mums reikėjo laimėti. Iš pradžių nesupratau kas vyksta, bet komandos draugai paragino ir aš įmušiau. Labai laukiame ir taurės rungtynių, čia kol kas mums sekasi puikiai. Labai norime atsirevanšuoti Alytaus „Dainavai“, tikrai galime juos įveikti. Tvarkaraštis intensyvus, po dvi rungtynes per savaitę, bet ruošiamės, stengiamės. Esame jauna komanda, norime žaisti kuo daugiau, todėl esame tuo patenkinti“, – teigė A. Aldonis.

Pirmos lygos VI turo rungtynės LFF stadione su Telšių „Džiugu“ bus sužaistos šį šeštadienį, liepos 11 d., 13.00 val.