BFA pradeda intensyvų pasiruošimą artėjančiam sezonui: fizinę formą stiprins GOODLIFE sporto klube

Sostinės „Baltijos futbolo akademijos“ (BFA) reprezentacinė komanda pradėjo itin svarbų pasiruošimo Pirmai lygai etapą. Trečiajam sezonui antrajame pagal pajėgumą šalies čempionate besiruošianti vyr. trenerio Haroldo Šidlausko ekipa intensyvų kontrolinių rungtynių ciklą derina su fizinės formos stiprinimu sporto klube šeimai GOODLIFE, kuris tapo jaunosios ekipos rėmėju.

Komanda treniruojasi ir sezonui ruošiasi jau nuo sausio mėnesio. Reprezentacinė vienos iš didžiausių futbolo akademijų šalyje ekipa, sudaryta iš BFA išaugintų talentų, kiekvieną savaitę žaidžia po kontrolinį susitikimą. Paskutiniame iš jų BFA priėmė „Panevėžio“ B komandą, o šeštadienį Vilniuje susitiks kita Panevėžio ekipa „Ekranu“.

„Pasiruošimą vertinu teigiamai. Intensyviai dirbame ir ruošiamės artėjančiam sezonui. Turime puikias sąlygas treniruotis ir žaisti savo BFA arenoje, todėl pasiruošimas buvo sklandus. Lieka paskutinės savaitės, stengsimės toliau šlifuoti savo žaidimą, tobulėti ir stiprinti fizinę formą“, – pasiruošimo ciklą apibūdino vyr. treneris H. Šidlauskas.

Komandos branduolį kaip ir pernai sudarys akademijos išauginti 16-18 m. auklėtiniai, kuriems į pagalbą pakviesti du patyrę naujokai – vidurio saugas Aurimas Gackas ir buvęs Vilniaus „Žalgirio“, „Riterių“ narys Dominykas Kodz.

Fizinei formai stiprinti – treniruotės sporto klube GOODLIFE

Šiame sezone ekipai palaikyti reikiamą fizinę formą padės Vilniuje, netoli BFA arenos įsikūręs sporto klubas šeimai GOODLIFE, kuris tapo ekipos rėmėju ir suteiks itin geras sąlygas ekipai treniruotis moderniame sporto klube.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie jaunosios Lietuvos futbolo kartos augimo. Bendradarbiavimas su BFA nuo pat pirmojo kontakto atrodė natūralus ir abiem pusėms naudingas sprendimas. BFA turi didelę motyvuotų jaunų sportininkų bendruomenę, o mes sportui su komandų fiziniu rengimu puikiai tinkančią infrastruktūrą: daug funkcinės įrangos ir keletą izoliuotų skirtingo funkcinio pobūdžio salių, tinkančių visų tipų treniruotėms“, – kalbėjo GOODLIFE vadovas Mantas Balčiukynas.

BFA komandos treneriai neabejoja, tai komandai ir visai akademijai bus stiprus kokybinis žingsnis į priekį.

„Džiaugiamės, kad nuo šiol galėsime savo komandos nariams suteikti dar geresnes sąlygas treniruotis ir gerinti savo fizinę formą. GOODLIFE klube yra viskas ko reikia tiek profesionalui, tiek sporto mėgėjui. Šiame klube sportuosime bent du kartus per savaitę. Laukia ilgas sezonas, todėl fizinis pasiruošimas – itin svarbus. Apskritai, aukšto sportinio meistriškumo futbolininkui neužtenka tik futbolo treniruočių. Būtinas papildomas dėmesys kūno stiprinimui. Futbolininkai turi suprasti, kad jų kūnas yra jų įrankis. Nors fizinis pasiruošimas nėra viskas, tačiau be fizinio pasirengimo futbole viskas yra niekas. T.y. tu gali būti talentingiausias žaidėjas, tačiau jei neturi ištvermės tempui palaikyti – viskas netenka prasmės. Būtina skirti dėmesio savo kūno stiprinimui ir fizinių ypatybių tobulinimui“, – teigė buvęs Lietuvos rinktinės gynėjas ir BFA atletinio rengimo treneris Georgas Freidgeimas.

Pirmos lygos sezoną BFA pradės kovo 19-20 d. Praėjusiais metais jaunoji akademijos ekipa liko 12-oje čempionato vietoje.